Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt megkérdezhetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt megkérdezhetem a lányt hogy hol a vagina nyilása? Meg fogja mutatni? Én honnan tudom hogy hol van?

Figyelt kérdés
Nincs valami bevált trükkötök hogy ti hogy csináljátok? Valami jel?

2020. ápr. 29. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy el lehetne cseszni. Az alapból bugyival takart résznél, ami nem a popsilyuka...
2020. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy eszembe jutott egy poén erről. Tudod miért van a nőnek több ajka? Egyik az összeveszéshez, másik a kibéküléshez. 😄🤪
2020. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi ésszel inkább ne is szexelj...no komment.
2020. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

AZTAQRVA LOL... megint LOL... és LOL.


Összefoglalva: amíg nem vagy képben ne is beszélj nővel.

2020. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudod, hogy hol a popsilyuka, akkor ugy ket centire elore rogton az.

Nem buta kerdes. Aki meg nem volt novel, adva van egy hosszabb vagas, benne mindenfele bigyok. Azert szuzlany koromban sajat magamon en sem talaltam ra, pedig nem voltam hulye. A csiklojat egy ovodas is erzi, a pisiles helyet is, de hogy mi van, azert jobb elotte tisztazni.

2020. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező! Ezt miért nem olvastad el a lap tetején!?

" Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt. "

2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Egy lányon meglehetősen sok lyuk van, tömögesd be sorba békésen, aztán egyszer majd csak besikerül!:)
2020. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%

Apukáddal együtt hármasban szexeljetek. Ő majd megmutatja mi hol van mit hova kell bedugni. Biztos tudja ha magcsinált. Vagy nem.

Addig is próbálj szeget vagy kötőtűt dugni a konnektorba.

2020. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!