Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El bírnátok képzelni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El bírnátok képzelni hogy egész nyaralás alatt szexeljetek?

Figyelt kérdés

engem nagyon vonzanak az izgalmas helyek, ha partnerrel mennék nyaralni kettesben, fixen szexelnék vele az összes medencében, liftben és ilyesmi helyeken.

mást is vonz ez, vagy én lennék “szexmániás”?

illetve ti akik kapcsolatban vagytok, ti benne lennétek ebben a párotokkal?

nálam aki igent mondana ilyenre, az mind társkereső oldalról való.


2020. ápr. 29. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy nyaralás alatt sok új helyen támadna kedvem szexelni, de hogy non stop erről szóljon az az egy vagy két hét, azt azért kizárnám... Én szeretek várost nézni és túrázni tehát ezekkel is foglalkoznék nem csak azzal hogy hogy dugok a nőmmel
2020. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nyilván nem maradna el a városnézés és hasonló dolgok, de azért jóval több lenne a szex mint a nap végén egyszerűen a hotelszobában
2020. ápr. 29. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elképzelhető. Pl fenn van egy listán az hogy erdőben szexeljek ami a városban nehezebben kivitelezhető mint mondjuk a Mátrában
2020. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, lehet csak én vagyok ilyen csodabogár, de ha nyaralás közben nincs napi 2-3 szex, akkor hiány érzetem van.
2020. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4, nem vagy egyedul;)
2020. ápr. 29. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, mi is a párommal, amikor elmegyünk nyaralni külföldre, sokkal többet szoktunk szexelni
2020. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh, hát nem csak te voltál fiatal aki egész nap mást sem akart csinálni :) nyaralás alatt naná hogy több a szex, nincs meló, nincs hajtás, nincs stressz, kipihent vagy, lazítasz - persze hogy magasabb a libidó.


Azért medencében ne csináld... nem tesz túl jót sem a klóros víz, sem a vízben lebegő egyéb "nyalánkságok" a hüvelyflórának.


Ha már társkeresőn azt mondták igen, akkor mire vársz? Beszélj meg szépen randit az illető hölgyekkel és próbáljátok ki először nyaraláson kívül bejöttök-e egymásnak :) mi a szöszre vársz???

2020. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mániám,meg is írtam minden kalandunkat kis sztorik formájában. Aztán megmutattam az akkori barátnőmnek és azokra masztizott mikor külön voltunk. Elég szaftos mind,kis bdsm beütéssel..
2020. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!