Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetne a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal már több , mint 2 éve együtt . Tehát nem most kezdtünk el szexelni. Viszont lassan egy hónapja nem megy . A kisujját se tudja feldugni . Egyszerűen nem tágulok. Kívánom , nem változott köztünk semmi . Itthon vagyok több , mint egy hónapja nem hinném valami baci lenne főleg úgy , hogy sose volt még. Más panaszom nincsen. Orvos nem fogad. Mit tehetnék?

2020. ápr. 28. 20:35
 1/5 anonim válasza:
0%
Ne szexeljetek. Egy kapcsolatba kommunikàció kell ès nem kielègülès. Bocs de kcisit buta vagy ha azt gondolod hogy menni fog. Egyèbkènt meg jóba kène ùgy lenned azzal a pàroddal akit lehet nem ismersz . Nem èrtem a mai emberek felfogàsàt. Mint egy tàrgy annak tekintik egymàst ès elvileg lelkünk van, kell egymàs tàrsasàgàt èlni. Ha nem jó ferfivel vagy mert nem tud törődni veled keress màst , te meg felnőhetnèl vègre ès legyèl erős hatàrozott nő ehhez nem orvos kell hanem a te sajàt tudatod , felelőssèged ès női empàtiàd ès nemet mondasz annak a buta palinak. Ennyi. A buta palik nem fognak soha szeretni.
2020. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem, fájdalmas? Valószínű, hogy bekaptál valamilyen fertőzést.
2020. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen fertőzés tünete az , hogy nem tágulok és semmi más. És mint említettem otthon vagyok régóta . Eddig nem volt még fertőzésem.
2020. ápr. 28. 21:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a vaginizmus okoz ilyen tüneteket mást nem találok. De arra nem igazán van gyógyír...
2020. ápr. 28. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A vaginizmus pszichològiai betegsèg fizikai tünete. Nem tudod magad elengedni
2020. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!