Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Párom nagyon szeret Csgo-zni, és képes napi 6 órákat is játszani. Szereti a játékot és komolyabban is elkezdett vele foglalkozni, mondván versenyeken akar részt venni a mostani csapatával, a csapatba kb. 2 napja vették fel.. Semmi bajom nincs vele, ha szereti és érdekli akkor csinálja, de nagyon úgy érzem (és erről már volt 1-2 kisebb vitánk), hogy megint elhanyagol és ez nagyon rosszul esik főleg, hogy nem is találkozunk szinte ugye a mostani helyzet miatt, plusz ma van a hónap fordulónk (1hónap múlva leszünk 2 éve együtt) és pont kerek 1 hónapja volt erről vita, hogy foglalkozzon velem többet, mert rosszul esik.

Mit tegyek? Hiába mondok neki bármit tart max 1-2 hétig. Oké, talált normális csapatot meg minden, de akkor is nagyon rosszul esik..

Elnézést a hülye fogalmazásért és a helytelen írásért!

19/L 20/F



2020. ápr. 18. 21:56
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

"Drágám, beszélnünk kell....."


Sajnos muszáj ezt felé kommunikálni, máshogy nem fog menni.

2020. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele de megint vita lett belőle és nem érti meg, hogy nekem rosszul esik. Könyörögni kellett azért, hogy beszéljen velem.
2020. ápr. 18. 23:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagyis hogy beszéljük meg*

Elírtam.

2020. ápr. 18. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeret játszani, mint téged.
2020. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dolgozik-e, tanul-e?
2020. ápr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dolgozni nem dolgozik, tavaly érettségizett és ez lenne az utolsó éve a suliban, technikumon van jelenleg. Egy iskolába járunk, én idén érettségizek.
2020. ápr. 19. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!