Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is szokta a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szokta a párotok húzni a hajatokat szex közben vagy "folytogatni" a nyakatokat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem olyan erősen, de nekem nagyon tetszik, izgató. Nektek vélemény?

2020. ápr. 28. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik. Sajnos nem szokta.
2020. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hajhúzás gyakori

a fojtogatást soha nem próbáltuk és nem is akarjuk

2020. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj, az volt a heppje, hogy szex után ráült a nyakamra, és úgy beszélgetett velem. Más furcsasággal még nem találkoztam.
2020. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajhúzás megy, az tetszik nagyon.

Az enyhe fojtogatásra is izgulok, de azt viszont párom nem akarja.

22N

2020. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, volt párommal rendszeresen... és nagyon szerettem! Őt meglepte és idegenkedett ettől eleinte, mert szendécskének tűntem ránézésre. Aztán úgy belejöttünk, hogy le sem tudnám írni miket sikerült kipróbálnunk együtt :D
2020. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kértem tőle és atya világ de élvezem azokat az együttléteket! Olyankor szoktam a legnagyobbat élvezni. 22L
2020. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fojtogatás nem izgat, viszont a hajhúzás, fenekelés annál inkább.
2020. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A haj húzás nem izgat, de ha "jelzés értékkel" ráteszi a kezét a nyakamra...na az nagyon izgató tud lenni.

A párom alapvetően egy lassabb, gyengédebb típus az ágyban, de egyre inkább "elrontom". Viszont az erősebb megmozdulásoktól (fenék csapkodás, vehemensebben rám markolni, rátenni a kezét a nyakamra vagy kicsit lefogni) azért még sokszor óckodik. Tetszik neki, látom rajta is, csak nem meri csinálni.


26N

2020. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is mindkettőt nagyon szeretem, ha pl húzza a hajam kutyában, a hajamnál fog szopásnál, vagy misszionáriusnál a keze a nyakamon van


23L

2020. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szokta, de szeretném rábeszélni..
2020. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!