Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon a házhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon a házhoz menős lányok mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés
Találtam egy csajt, akitől kérnék időpontot, csak házhoz megy. Képek és a kínálat alapján tetszik, viszont az értékelés le van nála tiltva. Mennyire lehet megbízni, nem akarom, hogy nem várt vendég is jöjjön vele esetleg balhé legyen.

2020. ápr. 27. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hááát szerintem elég rizikós. De tudom, hogy a nő nagy úr. Ha nagyon muszály akkor a járvány végénél érdemes elővigyázatosan. Ha más is jönne vele akkor ő jár illegálisban nem te. Veszélyes dolog de tudom, hogy csábító nagyon.
2020. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha le van tiltva az értékelés, annak oka van. Én biztos nem mennék hozzá. (Mondjuk máshoz se.) ill nem találkoznék vele
2020. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tutira nem engednék be egy tök ismeretlent a házba. Inkább vidd el kocsikázni.
2020. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Pakold el az összes porcelánt, és csak semmi kikötözős játék!
2020. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
SZerintem ha megvan minden óvintézkedés, lány képei lementve, minden infó lemetve és elküldve másnak akkor oké lehet. Ha baj van rendőrség, elvégre amit te csinálsz legális. Így is veszélyes lehet de ha nagyon akarod vigyázz és talán nincs baj.
2020. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanhoz, aki letiltotta az értékelést, soha!
2020. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Én nem hívnám.. Amúgy ha azon aggódsz hogy legális-e, akkor te is segítséget nyújtasz egy szabálysértés elkövetésében, nem mondhatod hogy nem tudtál róla.. Ha innen találkozol egy mondjuk úgy nem "profi" lánnyal a szabálysértést már nehezebb bizonyítani.
2020. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na mindenkinek: nem attól félek, hogy legális -e, mert az, az, hogy minek fejében jön el a kettőnk dolga, bizonyítani meg senki nem fogja tudni. Arról van szó, hogy azt írja csak házhoz jön, ami nekem oké, jobb, mintha én mennék idegen helyre, de nem engedi az értékelést. Komoly érték nagyon nincs a lakásomban, ami meg van, azt nem hiszem, hogy feltünés nélkül bárki le tudná nyúlni (tv, hangfalszett, hangszerek). Nyilván az ajtót amúgy is mindig zárom. Tehát otthoni terep, én tudom mi hol van, nekem komfortos a környezet. Ezért nem tudom, hogy pl miután beengedem egyáltalán a lépcsőházba majd hozzám, mi lehet az, ami miatt nem enged értékelni? Árverés lehet vagy esetleg valami sunyiság?
2020. ápr. 27. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Nem úgy néz ki mint a képeken (általában kövérebbek), nem vállalja amiket beígér, lehúzós, kedvetlen, bunkó stb. Egyszóval szar élmény lesz, amit meg fogsz bánni. Persze ez nem mindenkire igaz, de a csajok többsége ilyen. Ha olyat választassz akinek minél több jó értékelése van, azzal igazából csökkented az esélyét, hogy ne megbánást érezz a randi után.
2020. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!