Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek most ez gáz ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ez gáz ebben a formában?

Figyelt kérdés
Szóval elég nagy nő csábász vagyok,de minden csajomnak elmondom korrekten hogy nem tudok igérni semmit. Ettől függetlenül mind be vállal. Van akivel huzamos ideig is döngetek,de van aki meg szemrehányást tesz hogy milyen strici vagyok. Mivel látják a fészemen hogy pörögnek az új ismerős csajok. Általában 4 csajt ápolgatok egyszerre,lehetne több is,de az időm nekem is véges. Így mindig újítgatom a palettát,és a " legtehetségtelenebbet " mindig le cserélem. De én nem tudok egy nő mellett maradni,nekem mind kell aki csak kapható. Imádom az összes puncit,és ők is engem. Utólag meg felhántorgatják ezt az egészet.. Szerintem ez így nem jogos,vagy én látom rosszul a dolgokat?
2020. ápr. 27. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az a kérdés, hogy te gáz vagy e, akkor igen eléggé, de ha eleve tudják hogy mekkora egy tahó vagy, akkor ők se jobbak
2020. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik álmodban?xD na mars tanulni
2020. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, megérdemlitek egymást,ha tudnak róla milyen vagy és mégis belemennek.
2020. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor minden új csajnak mond el, hogy tartós kapcsolatra nem számítson, és amint lesz nála jobb, egyből dobod. Ja, és azt se felejtsd el megemlíteni nekik, hogy egyszerre 4 csajjal nyomod.
2020. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez van, amikor home learningben kávészüneten van a tanuló.
2020. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hű de menőnek tetszik lenni, csak nem valamelyik Ferrarival furikázó focista/kőgazdag vállalkozó, esetleg popsztár? :D


Ha korrekten megmondod ELŐRE a lányoknak, hogy te legalább X nőt pörgetsz egyszerre ÉS nekik is kb. epizódszerep jut akkor korrekt, amúgy nem. Azért remélem óvszert legalább használsz.

2020. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg őszinte vagy velük, és mindegyikkel!, akkor nem gáz. Mivel ők elfogadják a feltételeket, amikkel tisztában vannak.

És mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja.

2020. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem gáz, de ne várj akkor a csajodtól se semmit.


Szerintem neked nem való kapcsolat... De tartsd szemelőtt a fentebb írtat. Annyit várj el tőle, amennyit te is adsz. Ha ezt adod, ne csodálkozz ha továbblép rajtad.

2020. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!