Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha használtok kamagrá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha használtok kamagrát akkor annak mi az oka? Miért kell?

Figyelt kérdés

Van bármi oka egyáltalán?

Nem kívánjátok annyira a nőt vagy esetleg ti nem tudtok úgy teljesíteni vagy egyszerűen csak jobb a szex ha használjátok?

Csak kivancsi vagyok.



2020. ápr. 25. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom neked a választ.Egy szempontot viszont megemlítenék.Volt egy stresszes időszak,amikor a kádban leeresztett víz után a hajszálaimat véltem felfedezni ,amikor nem igazán működtek a dolgok,ahogy kellett volna.Rengeteget dolgoztam,sokat idegeltem.Ekkor ugye rögtön az ember elkezd kombinálni.Mit kéne szedni,stb.Elkezdtem keresgélni.

Hezitáltam.Szervi gondjaim nem voltak,éshát mint lenni szokott,a férfiember az orvost csak végstádiumban látogatja meg,ugye.Tehát az kilőve.

Telt-múlt az idő,de csak nem vettem semmit.Arra gondoltam,hogy ok,beszedek valamit,és jó lesz.Meg minden ok.De mi van,ha rákattanok valam xarra?Ha ezentúl majd vásárolhatom a csodacuccokat!Végülis megoldódott az az átmeneti probléma,és azóta áldom azt a hezitálós időszakot,és azt is,hogy semmi szer,pirula nélkül vészeltem át,és működök,ahogy kell.

Ennyi a története.

De majd jönnek akik esetleg próbálták.

2020. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Mostani egyéjszakás kalandok során, sorra elvárják a lányok, hogy három órán keresztül kőkemény legyen a farkam. Az összes ismerősöm pont ugyanezért tolja. Kemény elvárásai vannak a lányoknak.
2020. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Csak ha elutazunk valahova, vagy a hétvèget szexre tervezzük. 1/3 szemet veszek be és egész ejszaka toljuk.

Hétköznapokon csak sima dugàs van, 15-20 perc, ahhoz nem kell.

Autózni lehet suzukival vagy mercivel, akkor mért zötyögjek a suzival

A párom is meg van bolondulva ha szexnapokat szervezünk. Napi 6 óra szex nem menne enèlkül.

2020. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!