Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez belefér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés
Szexpartneremmel közösen zuhanyoztunk egy izzasztó menet után, és kitalálta, hogy megmossa a hajam. Furcsán érintett, de nem reagáltam rá semmit. Szerintetek ez normális egy ilyen jellegű kapcsolatban?
2020. ápr. 24. 14:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy én vagyok a nő, ő a férfi. Nem nagyon tudom hová tenni ezt a húzását...
2020. ápr. 24. 14:54
 2/14 anonim ***** válasza:

nekem beleférne :)


43/F

2020. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen akár ez is beleferhet!

Engem speciál átmaszirozott szex után!

f

2020. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen kedves.
2020. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy megkerdezed gyakori kerdeseken. Ha ilyen tortenne, akkor is, ha nem volt ra pelda, nem ereznem, hogy barmi bizarr tortent. Inkabb jolesne. Ha ennyirol van szo.
2020. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Szex után menjen szépen haza.
2020. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Rengetegszer mostam már meg a barátnőim haját. Igaz, komoly kapcsolatban, szóval az elköteleződést nem vállaló szexkapcsolatokban nincs tapasztalatom. F
2020. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mi ebben a furcsa? :o Arra gondolsz, hogy mennyire intim, személyes ha megmossad a hajad? Igen az, de ugyebár a szex is az. Ezen túlmutatóan meg te/ti döntitek el, hogy mennyire engeditek egymást érzelmileg közel.
2020. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan erre gondoltam, nekem a szexkapcsolat az szex és kész, hiába vagyok én a nő, nekem az ilyesmi, meg a bújás, ölelés, simogatás, összebújva alvás sokkal intimebb dolgok, mint az aktus.
2020. ápr. 24. 15:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk azokat is csinálja, régebben többet láttam bele, nem nagyon tudtam kezelni, de azokat már megszoktam, tudom, hogy ő ilyen. Ez a dolog most új volt... :D Furcsa.
2020. ápr. 24. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!