Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a tapasztalatotok lábfétish...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok lábfétishel? Milyen szituácioban voltatok már? Esetleg kinek mi a norma ami még belefér?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lányok tanácsára volnék kiváncsi főként. És nem kérek negativitást semmi ilyesmi ha lehetséges! Válaszotokat előre is köszönöm! 27/L

2020. ápr. 5. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lábszag lett a farkam utána!
2020. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Annyira vagy te lány, mint amennyire én repülő. De lehet csak nekem tűnik nagyon átlátszónak ez a kérdés. Nekem egyébként az egész témával kapcsolatban csak negatív és rossz tapasztalatom van.


F

2020. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
11%
Én nem rajongok a lábfétises pasikért. A puncimba a mellemben a testemben az arcomban gyönyörködjün nem a lábamban. Nem szeretem a lábfétiseseket. Meletük nem érzi igazán nőnek magát a nő szerintem.
2020. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok: nem volt még sosem részem benne, de nagyon tetszik, ízgat egy szép női láb. Minden, ami ebbe a témakörbe tartozik, szuper (lenne).
2020. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi inkább a taposási részét éldegéljük meg. Nekem annyira nem nagy dolog de neki hatalmas élmény. Néha kapok cipőket is tőle amiket rajta avatok fel de nincs vele bajom még nem megy a szex rovásásra.
2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, meglehetősen nagy lábmérettel. Eddig minden barátom figyelmét felkeltette és foglalkoztak is vele. Nincs vele bajom.
2020. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, én a nők lábát szeretem szagolni masszírozni, egyik minden barátnőm engedte, előjáték része volt.
2020. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!