Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány egyéjszakásban volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány egyéjszakásban volt részetek egyetem alatt? Nem tudom, mi az átlagos, és nem az amerikai vígjátékokat akarom alapul venni.

Figyelt kérdés
És kapcsolat, szexkapcsolat, vagy csak alakuló kapcsolat, amikor lefeküdtetrk valakivel?

2020. ápr. 24. 07:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
1 éves vagyok, a vírusnelőttig nekem 3 lánnyal volt szex, de csak csók meg kézimunka is volt pár lánnyal
2020. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
1 éves létedre elég fejlett lehetsz, hs szexelsz és így tudsz írni
2020. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akkor még javában zenéltem, szombat esténként egyben.
2020. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Most utolsó éves vagyok az egyetemen és az elmúlt fél évben lett csak komoly kapcsolatom így egyetem alatt.

De előtte,hát elég sok. :D Állandóan minden srác (csúnya, szép,izmos,nem izmos) bepróbálkozik egyetem alatt. Meg sem tudom számolni:D De nyilván nem mindenkivel volt valami. Kb 5 srác volt akivel szexeltünk egyetem alatt . (Nem csak 1x és nem párhuzamosan nyilván:D)

Lehet ,hogy sok,lehet kevés,de így utólag szép emlék maradt az egyetemről ez az egész,mivel nem csak a szexről szóltak. Voltak reménytelen szerelmek, átbeszélgetett éjszakák, tetőn iszogatás, bulik, közös “tanulások”, éjszakai séták a városban, minden kis hibával amit egy tapasztalatlan tinikorból kikászálódó lány vagy srác el tud követni,szóval így összességében szép emlékek és rengeteget tanultam belőlük.:D

23L

2020. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Én egy sraccal akartam egyejszakasat, de ő kissé félreértette és azt mondta mindenkinek hogy együtt vagyunk:Dd gondoltam Jolvan kap egy esélyt, de szánalmas volt nagyon szegény, szóval szakítottunk egy pár hónap után. Aztán egy nagyon jó haverommal megbeszéltük, hogy szexkapcsolat legyen köztünk, mert tokeletesen megfelelne nekünk, nem vagyunk túl erzelgosek. Na ennek a vége az lett, hogy nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, én meg sosem éreztem ilyet és nagyon boldogok vagyunk:D nekem ez a kettő volt, de nagyon sokan próbálkoznak, főleg a lányoknál. 19L
2020. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt ONS az életemben, nem az én világom. Volt egy rövid kalandom, de az se egyetlen éjszaka volt.


22N

2020. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
2 volt, már kicsit bánom, hogy nem voltam nyomulósabb.
2020. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
3 szexkapcsolat volt
2020. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%
4 év alatt 5 egyalkalmas és 2 pasival (egyszerre csak egyel 😅) ilyen barátság extrákkal szexelések gyakrabban.
2020. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!