Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a párotok/partneret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok/partneretek erre kérne meg akkor megtennétek?

Figyelt kérdés

Szóval hogy ha a barátod/párod/partnered arra kérne hogy valamilyen úton módon análisan ingereld őt. Legyen az dildo, felcsatolható dildo, egyéb hasonló dolgok. Tehát hogy Te mint nő csináld a férfinak. Természetesen ha neked lenne valami nagyon perverz vágyad akkor Ő is teljesítené neked.


Nem vagyok meleg, csak szimplán jól esik ez nekem főleg hogy így a prosztatát lehet ingerelni amitől hatalmasat lehet élvezni. Tehát pusztán az élvezet miatt, nincs semmilyen meleg hajlamom. :)


Az a baj hogy borsod környékén még egy lányt/nőt se találtam aki ezt megtenné ezért vagyok kíváncsi az arányra hogy mennyien vagytok akik bevállalják és mennyien akik nem.


Értelmes válaszokat várok amiket megköszönök.


További szép estét nektek!



2020. ápr. 23. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen megtenném, megtettem
2020. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtenném.
2020. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2020. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtennèm, ha ezzel örömet okozok neki (Budapesti vagyok)
2020. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal extrémebbet is megtennék ;)

L

2020. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Simán
2020. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném.
2020. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DnPlymn ***** válasza:

Biztos van Borsod környékén ilyen lány. Többet is ismerek Miskolcon, pedig nincs ilyenre igényem, csak szóba került. :D


Keress tovább, ne add fel!

2020. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ilyen. Sőt én élvezem is ha tetszik ilyesmi egy férfinak.
2020. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor úgy látszik én vagyok a peches hogy nem találok egy ilyen lányt aki ezt a vágyam teljesítené. De hátha egyszer.


Esetleg ha van valaki a környékről (Borsod) és kipróbálná ezt akkor ne habozzon, írjon privit. ;)

2020. ápr. 24. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!