Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dom férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dom férfiak! Mi a véleményetek a szürke ötven árnyalatáról?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy szidalmazzák. De miért?

2020. ápr. 22. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg a filmet és nem olvastam a könyvet. A filmből pár részletet láttam csak, de azok nevetségesen mutatták be ezt a világot. Könyvből is annyit olvastam csak, amit egy lány mutatott és igénytelen volt a fogalmazás, mintha egy általános iskolás írta volna.

A sztori is nevetséges és a hercegnő szindrómában szenvedő csajok szintjén működik csak. Kiscsajszi betipeg, tip-tip milliárdos rágerjed és bumm, láv. Hát, a valóságban ez nem így működik.

Arról nem is beszélve, hogy a hájp után mennyi kiscsaj adta elő, hogy óriási BDSM fanok, miközben egy kis hajhúzás már sok volt nekik.

2020. ápr. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mi volt benne nevetséges?
2020. ápr. 22. 02:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Rémlik egy olyan jelenet, hogy a hapsi befonja a csaj haját. Hát, öhm... Meg, úgy összességében az egész. A színésznő próbál nagyon naivnak tűnni, a színész meg hú, de kívánósan nézni. Irreális és érzelemmentes.

Ne haragudj, de hány éves vagy?

2020. ápr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen, a hajfonás elég fura.

23

2020. ápr. 22. 02:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már bármi ilyen jellegű kapcsolatod vagy honnét jött a kérdés?
2020. ápr. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

van.

onnét jött, hogy sokszor hallottam, hogy akik a való életben ilyen komolyan csinálják a bdsm-et azok kinevetik a filmet. miközben azért jó pár dolog azért egyezik. és érdekelne akkor mégis hol a baki.

2020. ápr. 22. 03:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok otthon ebben a világban, de még nekem is lejött a gagyisága.. azt hittem valami jó kis film, amiből megtudok 1-2 érdekességet szex terén, de semmi ilyesmi. Erőltetettnek hatott és nevetségesnek, amikor elsütöttek pár obszcén mondatot, az nagyon hatásvadász volt.
2020. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem baj, hogy nőként válaszolok, tényleg nevetséges. Csak a filmeket láttam, a könyvet nem olvastam. Aki írta, annak fogalma nincs a bdsm-ről.


Spoiler:


Pl amikor a végén (1.rész) az a legdurvább büntetés, hogy kap 6(!) ütést a nadrágszíjjal... 6-ot... Még ha 60-at kapott volna... És ezért inkább úgy besértődik, hogy otthagyja a hipergazdag csókát, visszaadja az ajándékokat.

2020. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan elaludtam rajta. Életem legunalmasabb filmje volt. A 2.részt mâr eszembe sem jut megnézni. Időpocsékolás lenne.
2020. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 De La Cruse ***** válasza:
0%

Egy nő írta nőknek női szemszögből egy nő történetén keresztül bemutatva, hogy hogyan képzel el egy férfit magának.

Mese habbal.

Férfiként azért jó meghallgatni egy nőt amikor az álompasiáról áradozik, mert úgy könnyebben be tudod mutatni a megfelelő oldaladat neki, hogy amit keres az tulajdonképpen benned megvan.

2020. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!