Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti milyen jelekból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyen jelekból veszitek, vagy vennétek észre, h egy lány szívesen szexelne veled? 22L

Figyelt kérdés

Mondjuk ha már ismeritek egymást egy ideje, és volt is már köztetek vmi, akkor miből vennétek észre h megint szeretné a lány?

Kicsit félős vagyok és zavarban is szoktam lenni ilyen téren, szval rákérdezni nem merek.

:(


2020. ápr. 21. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebből igen

👉🏻👌🏻

2020. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is egy jel, ha a lány nem mer a pasira nézni mindig, és kicsit zavarban van?
2020. ápr. 21. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha volt már köztetek valami, akkor miért nem mered kommunikálni, hogy szeretnél szexet? Dugtatok, de egyenesen beszélni derogál. Fu.ck logic.
2020. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha engem akarnál elcsábítani mond ezt: Nyalj ki! Ennyi.
2020. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna szavakból értünk. A sejtetés nem célravezető általában, hacsak nem vagyunk gátlástalanok és a "meg fogjuk dugni ha nem ellenkezik elég erősen" elv szerint állunk hozzá. Én nem mert nem szoktam tolakodó lenni, de van aki nem vonul vissza és megszokta hogy a nem akkor nem ha tökön is rúg de máskülönben mindent szabad...
2020. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Érdeklödik irántam, kacérkodik, néha egy jo pillantás is elég . Volt hogy ismeretlen leány kedvesen, csábitoan csak nézett forgolodott körülöttem. Este munkaután utánam jött és odaadta a számát, még aznap jot beszélgettünk, másnap kirándulni hivtam picit , hazafele megmaszirozta a hátam és elszakadt a cérna, egymásnak estünk, jot szetetkeztünk heteken keresztül. Most is kivánnék egy olyan nőt. De amugy is már az elsö nézéséböl, mozdulatábol tudtam hogy szeretné nekem nagyon ledobni a bugyiját.
2020. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én húlye vagyok az ilyesmihez, nem nagyon veszem észre a jeleket.
2020. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos néhány jel nem egyértelmű és nem tudjuk, hogy az konkrétan micsoda és ha nem vesszük biztosra nem lépünk. Ha volt köztetek valami nem látom gondját, hogy elmond neki, szerintem örülne neki! Merj kérdezni szerintem. 23F
2020. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már volt köztetek valami akkor nem jeleket kell küldözgetni - hanem csináld pont azt amit akkor anno volt köztetek valami. Ha ez nem segít, akkor beszéljetek és nagy áradó, örömtől, vágytól csillogó szemekkel mond el neki hogy húúúú de jó volt és szívesen folytatnád / tovább lépnél a következő szintre.
2020. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Eric Griffin ***** válasza:
Helyettem vakarja meg a tökömet.
2020. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!