Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a lány szexelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány szexelne velem?

Figyelt kérdés
Az anyukám barátnőjének a lányról van szó. Pár évvel fiatalabb nálam. Volt egy közös programunk a szüleinkkel együtt és szinte első pillanattól kezdve nagyon bejöttünk egymásnak. Mivel nagyon szép lány így egy kicsit fura mert én nem vagyok az a típusú fiú akikért rajonganak a lányok. Viszont ez a lány állandóan azt kérdezgeti hogy ugye jövök én is. Meg a nézéséből látom hogy bejövök neki. Szerintetek előbb-utóbb le fog velem feküdni?
2019. aug. 29. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Reméljük nem...
2019. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg itt tartunk már, hogy a szex az alap? Miért nem azt kérdezed, hogy eljönne-e veled randira?
2019. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Veled ellentétben nem biztos hogy rögtön dugni akar.......
2019. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
te még le sem futottad a marathont de ,már ünnepelteted magad... mi lenne ha hagynád hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok lépésről-lépésre? maradj a közös programoknál,szórakoztasd,légy vele,és majd meglátod hogy lesz-e valami
2019. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Miért nem ismerkedtek először?? Biztosan tetszel neki szerintem, lehet lesz belőle valami. Csak ne használd ki, ne csak arra legyen jó.
2019. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos, hogy tetszel neki...pl. ha csak az ősökkel kéne menni valahova de tudom, hogy van egy ember aki velem egykorú és van esély rá, hogy ott lesz, akkor én is kérdezgetném, hogy jön-e hiszen akkor mégis csak más a helyzet és jobban várnám az eseményt attól függetlenül, hogy az idősebb emberekkel is jobban elbeszélgetek. Plusz mindenki más de ha nekem tetszik valaki az sose látja rajtam ellenben ha valaki nem tetszik egy kicsit sem az mindig azt hiszi, hogy nekem ő nagyon bejön..talán ez azért lehet, mert nem tudatosan is zárkózottabb vagyok azokkal akik tetszenek nehogy rájöjjenek vagy valami ilyesmi...a másik pedig, hogy igazuk van az előttem szólóknak. Főleg ha egy csaladi barátról van szó..én a helyedben házi nyúlra nem lőnék, mert utána kínos lenne főleg ha csak szexről lenne szó főleg a részedről. Ha csak szexre vágysz, mert ki vagy éhezve javaslom inkább a badoo-t.
2019. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd el, mert ha talál utánad egy normális gondolkodású férfit, akkor már nem fog bízni benne se.
2019. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk először talán kezd a csókkal, ne egyből a bugyiba akarj bejutni. Ha emberként, férfiként kíván akkor talán majd a bugyi is lekerül előbb-utóbb, de ne azt várd, hogy egyből hanyattvágja magát mert te dugni akarsz.
2019. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtak előttem mindent. Ne szexelni akarj vele először, ismerkedjetek meg, aztán ha összeilletek, akkor jönnek a dolgok szépen sorjában.
2019. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből szex? Randit már át is ugrod?
2019. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!