Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az alakrol?

Figyelt kérdés

[link]


Sztem nagyon szép:)



2020. ápr. 21. 09:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem végül is bejön! De fiatalon lehetne kissé sportosabb, dolgozhatna az alakján. Majd negyven, ötven felett, ha ilyen érett asszonykává válna, akkor teljesen elégedett lennék vele.

Fiatalon a lustaság vagy egészségügyi okok miatt lehet ilyen molett. Mindkettő ellen lehet lépni! Én csak tudom, 44 éve küzdök a túlsúly ellen. Négy éves koromig igen sovány voltam, majd kivették a manduláimat, aminek hatására felfújódtam, mint egy lufi. Felborult a hormonháztatsom! Duci gyerekként jártam sportolni, majd még többet mozogni. Kamasz koromra erős alkatú sportos srác lettem, amit tartani is tudtam kb. 35 éves koromig. De ahogy jöttek a betegségek úgy lassultam le a sportolással. Pár évre fel is adtam, amitől mágnesként pattantak rám a plusz kilók. Amikor már a lépcsőzés is nehezemre esett 135 kilósan (185 cm magassághoz) újra fogyózni kezdtem. Manapság 100 kiló körül vagyok. Ezt tudom is tartani, különösebb erőfeszítés nélkül.

Nejem sportos alkat volt, negyven fölött kerekedett ki, de most is mozgékony. Négy gyermekkel nem is csoda sem az alkata, sem a pörgősége. :-)

Tehát, mondhatom, jelenlegi énemnek nagyon is megfelelő az említett lány! Szép arca sokat dob a megítélésen! (ha ronda lenne az arca, tuti mindenki lefitymálná)

48F

2020. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem tetszik, számomra (!) ez már a kövér kategória. Nekem ez kb a max elfogadhato amit szépnek és ízlésesnek tartok:


[link]


[link]

2020. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2020. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!