Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legvastagabb tampont használta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legvastagabb tampont használtam amikor ki akartam húzni alig jött ki lehet már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 13:52
 1/7 Neurotech ***** válasza:
Vedd ki abból a kisebből tedd be egyel előrébb.
2020. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vagyis úgy értem hogy előző hónapba amikor megtelt nagyon fájt amikor kivettem a tampont ebbe a hónapba meg nem lehet már nem vagyok szűz?
2020. ápr. 16. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi mondjuk meg, hogy még szűz vagy-e?

Nem fordítva tetted fel a kérdést?

2020. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Akkor nem vagy már szűz ha járt benned farok.

Ha szűz vagy minek használsz legvastagabb tampont?

2020. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a magyarázatot már először is leírhattad volna. A szűzhártyád megrepedhetett. Most döntsd el, hogy minek tartod magad.
2020. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A tampon bent van, a szűzhártyád meg kint - mármint a részleges (ha volt) a szeméremajkak között a csiklóhoz közelebbi részen. Teljes szűzhártyád már eleve nem volt mert nem tudtad volna a tampont felhelyezni.


Szűz vagy még nyugi... (mármint erkölcsi értelemben. Egyébként miért is aggodalmaskodsz annyira azért a kis bőrhártyáért? Szerinted bármelyik pasi is keresni fogja rajtad, hogy na muti hol van? Ha átszakadt (szerintem már jóval korábban) akkor örülj neki, legalább az első szexnél nem fog vérezni.

2020. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, az viszont biztos, hogy fogyatekos vagy
2020. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!