Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy szűz csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szűz csajjal óvszerben vagy anélkül jobb lenni elsőként?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akivel mikor beszéltünk az első szexről, úgy terveztük hogy óvszer nélkül csináljuk. Én amúgy is szedek fogamzásgátlót, a pasiban meg megbíztam annyira hogy tudtam nincs semmi betegsége, meg nem is hazudna erről(ő már volt csajjal) Hirtelen mentünk szét a pasival, és nem került sor a szexre sem. Viszont én annyira rápörögtem azóta erre az óvszer nélkül elveszíteni a szüzességet témára, hogy már kb csak így képzelem el(persze majd ahogy alakul)

Szóval szerintetek megfelelő biztonság(ezalatt mindent értek) esetén lenne belőle valami hátrány? Pasiként hogy viszonyulnátok a dologhoz ha egy csak ezzel állna elő? Csajként volt ilyen tapasztalatotok?


2020. ápr. 15. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván jobb óvszer nélkül, de ahhoz tényleg kell bizalom.
2020. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha tényleg megvan a bizalom, akkor semmi gond ezzel. Tényleg sokkal jobb :3

21L

2020. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Óvszer nélkül sokkal jobb, ha szeded a fogamzásgátlót ÉS megbízol a pasiban akkor óvszer nélkül.

Ha nem szednéd akkor mondanám óvszer - bár nem annyira természetes, de még mindig jobb mint minden hónapban aggódni megjön-e.

2020. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha undorodik a vértől akkor mindenképpen óvszer. Ha az sem zavarja akkor mehet anélkül, persze.


26/L

2020. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alap, hogy óvszerben.
2020. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok különbség érzésben szerintem nincs, de ha ragaszkodsz hozzà, hajrà.

Viszont a szervezeted elég èrzékeny lehet, biztonsàgosabb gumival.

L23

2020. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor én kellenék neked, mert én is így szeretném érezni amikor elvenném a szüzességed.
2020. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férfiként nekem jobb volt!

F

2020. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb gumival. Főleg ha rápörögtél és nem vársz olyan srácra, akivel megvan a bizalom. Vagy már megtörtént esetleg?
2020. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!