Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek egy 13 centi hosszú, két ujjnyi vastag péniszről? Kicsi?

Figyelt kérdés
Kérlek őszintén! (Kort is írjatok!)
2020. ápr. 15. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Átlag méreg, az iq-d viszont átlag alatti ha azt hiszed hogy a péniszméret a legfontosabb a szexben. Pötchméregetés helyett inkább udvarolj a lányoknak az hatásosabb ha ágyba akarsz velük bújni.
2020. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsi lenne, leginkább a vastagsága miatt, de ez ne riasszon el, sok nőnek pont ez a tökéletes. Annyi biztos, hogy ha magabiztos vagy, akkor egy szexig eljuthatsz bárkivel, az ilyesmi úgyis gyakorlatban derül ki, legalábbis nekem ismerkedős kávézás során még senki sem csapta ki az asztalra a vonalzó mellé, hogy akkor ez megfelelő lesz-e.


27

2020. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem túl kicsi lenne.
2020. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem kevés lenne
2020. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok a szűk csaj, nekik bőven jó ez a méret.
2020. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!