Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek imponál az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek imponál az egyenruha?

Figyelt kérdés
És amennyiben igen, akkor számít hogy az illető katona vagy rendőr legyen, vagy szerepjáték miatt bárki beöltözhet ugyanannyi lesz a hatása számotokra ?
2020. ápr. 14. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Taszít,mivel a családomban sok férfi egyenruhás.19L
2020. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, és igen számít hogy aki hordja az ne csak beöltözzön egy farsangi bábunak, hanem az is legyen :D de persze magán az emberen több múlik, ez csak egy olyan kis plussz dolog.
2020. ápr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Eric Griffin ***** válasza:
45%
Jó is az a megkülönböztető mellény, döglenek utánam a sunák.
2020. ápr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De még mennyire. A rendőr nagyon
2020. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem a rendőr,vagy bármilyen rendvédelem, tűzoltó, autó szerelő. Most nem jut eszembe több.
2020. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A páromat izgatta,amikor rendőr ruhában látott...mármint igaziban :D sajnos már leszereltem

22L

2020. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!