Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, a seregben élveztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a seregben élveztétek az egyenruha vonzerejét?

Figyelt kérdés
Rögtön az első hétvégi eltávon,becsajoztam még a vonaton.Később szintén vonaton,kalauznővel a szolgálati szakaszban.Esti kimaradáson szórakozóhelyen,helyi csajjal.Szóval kinek,milyen kalandja volt.Én 84-86 között vendégszerepeltem a Magyar Néphadseregnél.:)
2019. szept. 26. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok..a nőket vonzák az egyenruhások. Te meg kihasználtad. 😉
2019. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én hiába hordok pilóta egyenruhát, nem értékelik a csajok.

Be szoktam menni a hortobágyi csárdába, hogy nemsokára indul a Boeing, amit vezetek, de csak néznek rám, mint egy hülyére.

2019. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ferfi vagyok ugyan, de èn azt hallottam, hogy maga a sorkatona nem volt nagyon vonzó a nők számára, mivel úgy is vissza kellett mennie a laktanyába, nem tudott a lánnyal maradni, max pár napig.

Ellenben a többi egyenruha tenyleg vonzóan hat a nőkre.

2019. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Sok öreg meséli hogy tapadtak a csajok a kis katonákra ma már nem így van sajnos
2019. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Négyes,a helyi szórakozóhelyeken tapadtak ránk a csajok,persze nemcsak a szórakozóhelyeken.:)A városban,vonaton stb.Persze ennek a helyi srácok "nem igazán" örültek.Néha a VÁP-nak kellett beavatkozni.:)
2019. szept. 26. 10:43
 6/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Tudom én azt nagyon jól :)
2019. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöltem a kimenő ruhát! Még a gyakorló oké is volt, de ugye azt meg bent használtuk.
2019. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
#1 ma az áll egyenruhásnak, aki nem akar életet magának. Meg pénzt!
2019. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem a nettó egyenruha vonzotta a nőket, hanem az ember aki benne volt - pláne ha jóképű, sportos legény volt az illető. A könnyedebb hölgyek tudták mire számíthatnak a bakáktól, kiéhezett, de tettrekész, nincs kérdés, nincs kapcsolat, mindenki megy utána dolgára.
2019. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!