Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg ezt a pasinak? L

Figyelt kérdés

Hogyan jelezzem felé, h nem akarok vele többet talizni? Nem akarom megbántani, de hülyíteni sem szeretném, mert az nem én vagyok.


Van vmi olyan lehetőség ahol nem sértem meg annyira?


2020. ápr. 13. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már eleve megvan bántva, hogy nem dughat meg téged. Egyszerűen mondd el neki, hogy meggondoltad magad és nem szeretnéd. Ez ennyire egyszerű. Csak akkor nem fogod megbántani, ha hagyod magad és belemész, hogy lefeküdjön veled. Vagy lepattintod vagy meg leszel neki. Válassz.
2020. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia Peti. Nagyon régen gondolkodok valamin. Nagyon jó, szuper pasi vagy. Nincs semmi hibád, de egyszerűen úgy érzem nem működik ez köztünk úgy, ahogy kéne. Nem érzem azt az igazi varázsát valahogy. Nekem is nehéz, de nem akarom ezt folytatni valahogy. Ne haragudj rám, tényleg sincs semmi bajom veled, csak sajnos nem érzem magamban. Ne találkozzunk tobbet. Sajnálom.


Például.

2020. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat.Sokat segítettetek.
2020. ápr. 13. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!