Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleséggel közös laza maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleséggel közös laza maszturbálást kedvelitek?

Figyelt kérdés

Tudom, a közhiedelem azt mondja, minek maszturbálni ha ott a feleség.... De mégis... Egy közös laza maszturbálás nem sietve orgazmusig milyen véleménnyel vagytok róla?


Megmondom őszintén, én nagyon sokáig tartottam ettől a gondolattol. Nem tudom miért de a maszturbálást intimebbnek érzem mint magát a szexet.... A férjem nagyon sokszor felvetette míg nem egyszer csak igent mondtam. Az eléj nagyon feszült voltam valamiért, és csak simagattam magam nézve ahogy Ő engem nézve maszturbál s simagam közben.... Egy kis idő után én is el kezdtrm lazulni, és jól éreztem magam igazi orgazmussal zárva....


Azóta habár még nem volt mégegy, de biztosan lesz.


27N



2020. ápr. 12. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó otlet, nekem is nagyon tetszik az ilyen.
2020. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D kedvelném, ha lenne olyan feleség, akivel közösen végezhetném, mert nekem nincs feleségem... :P
2020. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 barátnőmet tudtam eddig csak rávenni erre. Az egyik 1 év után, a másik 3 hónap után. hát, intim az biztos. Nekem jó élmény volt és láttam hogy mennyivel bátoralanabbul nyúl oda mint én szoktam.
2020. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem.
2020. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Jól tettétek. Férj-feleség vagytok, együtt akarjátok leélni az életeteket, pont ideje volt hogy a szexualitásban is teljesen megnyíljatok egymás előtt.

A közös maszturbáció egyébként izgalmas játék tud lenni, csak így tovább és vigyetek bele minél több játékot, egymás fantáziáinak a közös megvalósítását, soha nem hagyjátok a szexet ellaposodni, megszokássá válni!

2020. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Többször ébredtem arra, hogy a párom mellettem maszturbál. Eleinte nem szóltam semmit, úgy tettem mintha aludnék. Egyik éjjel viszont megfordultam és hozzábújtam, elkezdtem simogatni a heréit ő pedig a mellbimbóimat nyalogatta...

Azóta gyakran huncutkodunk a párommal, vettünk segédeszközöket is, teljesen feldobta a szexuális életünket...

2020. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit össze hablatyolsz... szex közben sosem nyúltál magadhoz? Jól le vagy maradva...
2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám ki, hogy ne üljek a farkára. 27L
2020. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lacc80 ***** válasza:
Szerintem jó lehet néha, de nem mindenki szereti?
2020. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!