Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit néztek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beri9 kérdése:

Férfiak! Mit néztek meg jobban egy nőn? Mell vagy fenék?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egyet lehet választani melyik legyen jobb?

Vélemények a plasztikázott nőkről?

Érdekel a véleményetek.



2020. ápr. 11. 20:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én mindig a melleket nézem. Vagyis legelső az arc, és második helyen ott vannak a cicik. A fenék az sokadlagos, meg amúgy is sok esetben nem is látszik, meg ugye normál esetben szemből nézem a hölgyet. A szilikon mellektől és egyéb plasztikától szó szerint félek. 24f
2020. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért majdnem mindenkinek sikerült a kérdésre válaszolni 🙃 Persze hogy mindenki megnéz mindent, ez így is van jól, de itt és most csak kettőből kell választani 😊
2020. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 xKakashix ***** válasza:
58%

fenék nálam sokkal fontosabb..

plasztik babák meg csak szexre jók, nem vonzanak

2020. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én lábpárti vagyok, de ha ez a két lehetőség van, akkor fenék. Nem jönnek be a plasztikázott nők.
2020. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Nekem a természetes, szép cicik. Ne legyen a vagy b kosár inkább c, de leginkább D.


Alexandra Daddario mellei tökéletesek.


Nem tudom, hogy mindig megtudnám-e állapítani, hogy egy nőnek plasztikázott-e vagy sem, de az egyből off. Ha elsőre nem tűnik fel, de később rájövök, akkor egyből otthagynám.


20F

2020. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Továbbra is érdekelnek a vélemények.

De így arra jutottam hogy a kis melleimet nem fogom megcsináltatni.😂🤭pedig erősen gondolkodtam rajta.

2020. ápr. 13. 07:20
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha szemből látom, akkor a mellét nézem, ha hátulról a fenekét. A természetes nőket szeretem, a mellméret nálam nem dominál, csak igazi legyen.


F/37

2020. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. A szilikon ciciktől egyenesen megijedek. A kicsi természetes ciciktől viszont nem.
2020. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nyilván ha a mell feltűnő, akkor először azt látom/nézem meg. Amúgy fenék. Viszont mit értesz "jobb" alatt? A pici/közepes méretű, kerek, feszes mell a kedvencem. Ronda azért ne legyen.


Valakinek jól áll a plasztika, engem nem zavar, ha ettől érzi jobban magát. Általánosítani nem szoktam.

2020. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nehogy elrontsd a pici ciciket, nincs annál szebb se jobb. 😊😋
2020. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!