Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok beöltözni szerepjáté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beöltözni szerepjátékhoz?

Figyelt kérdés

Fiúkhoz és lányokhoz egyaránt szól a kérdésem. Ti be szoktatok öltözni szerepjátékhoz, ha igen minek?

Van egy friss kapcsolatom (2 hónapos) és felvetettem a pasimnak hogy mit szólna hozzá ha beöltöznék diáklánynak. Totál kiakadt, nem gondoltam volna hogy így fog reagálni, az előző partnereim szerették ha beöltözök, volt hogy ők kérték.

25N


2020. ápr. 11. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen, dokinak.....jó kis félnapos kezeléseket adok a subomnak, és hitelesebb, ha fel is vagyok öltözve.
2020. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég prűd a pasid.

Még ha nem is vágyik rá annyira, ez tök hétköznapi dolog, mit lehet ezen kiakadni.

2020. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktam L
2020. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még rá alkalmam, de 1× kipróbálnám egy karatés nő vs. tanítványa lábfétises verzióz.
2020. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, diáklány,ördög vagy csak szexi fűző, fehérnemű :)

26/L

2020. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!