Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szerettek beöltözni a szexhez?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok, hogy bejön a pasitoknak, akkor mennyire teszitek oda magatokat? Fehérneműk, harisnyák, choker, kiegészítők, body, jelmez, stb?

2019. szept. 17. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kabát, sapka, sál a minimum. Aztán, mint jó hóembernek, odatolja az arcomra a répát.
2019. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek szexin feloltozni a szexhez. Magabiztosabba tesz, izgat, es jo latni a partner elegedettseget.
2019. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Semennyire! Minek kell felöltözni, ha úgyis lekerül a ruha? Aki beöltözős szexet akar az menjen ku**ához! Ha már a nő hagyja magát megdugni, akkor a pasi ne támasszon semmilyen elvárásai. Emellett legyen szíves és alkalmazkodjon a nő igényeihez!
2019. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább egymáshoz kellene alkalmazkodni.
2019. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A csinos fehérneműket nagyon sok nő szereti, az hogy melyik partner milyen egyéb kiegészítőket kedvel (pl. combfix, stb.) azt nem tudják elsőre, a legegyszerűbb ha jelzed, célzol rá.
2019. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé mivel szerencsére párom kedveli ezt. Combfix harisnyatartó szexi blúz szoknya ami alap, de van hogy szerep játékozunk és akkor extrémebb ruhák is előkerülnek :)
2019. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyzet függő. Szeretem a szerepjátékokat, ha van hozzá kellő fantáziával megáldott partner. Ezen kívül direkt szexhez nem szoktam felöltözni. Nálunk ez általában spontán szokott indulni, nem pedig úgy, h megneszéljük, h na akkor most szex lesz. Ezért aztán nem kezdünk el előtte készülődni. Van, h rajtam marad jópár ruhadarab közben, viszont a pasimnak bejön az öltözködési stílusom, így kérnie sem nagyon kell. Esetleg egy szatén keztyű az amit nagyon szeret rajtam, és nem hordom hetköznapokon, erre néha megkér, de más ilyen nincs. Fehérneműkből a csipkés francia bugyikat szeretjük mindketten, harisnya is szinte mindig van rajtam, ami vagy lekerül, vagy alkalmassá tesszük a szexre, szóval külön beöltözés nélkül is teljesen okés a dolog.

Ha volna olyan dolog, amire az aktuális partner megkérne, h vegyem fel szexhez ha nekem nem kényelmetlen, akkor simán felveszem. Egyedül egy dologra nem voltam/vagyok hajlandó: ágyban cipőben lenni. Tehát, ha arra kérne a pasi, h vegyek fel pl egy magassarkú szandit, akkor azt nem tenném meg, esetleg akkor, ha nem ágyban történik a dolog.


25/l

2019. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 A hosszú szatén női kesztyű nagyon szexi lehet hogy ez még nem jutott eszembe.)


F.

2019. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!