Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz az, ha egy lány 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az, ha egy lány 22 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal,szóbekerült ez a téma és mondta, hogy szűz. Engem nagyon izgat a gondolat, hogy velem legyen az elsője, de tiszta gátlásos ilyen téren, mert többen is elutasították emiatt. Nem akartak bajlódni vele, ragaszkodik a komoly kapcsolathoz a lány. (Nem, nem csak emiatt szeretnék összejönni vele)

Gáznak számít manapság az, ha egy lány szűz huszonévesen?

Szerintem kifejezetten izgató. Ti mit gondoltok?

25/F


2020. ápr. 9. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem én fogom megszúrni elsőre, azért gáz.
2020. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2020. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem gáz. Engem is inkább izgatna. Szívesen venném/vettem volna régebben is, ha foglalkozhatok vele.

40FHET

2020. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. én is az vagyok 21 évesen. Persze nem kötöm mindenki orrára, de emiatt elutasítani valakit kb. csak azt mutatja, hogy a szex volt a fő cél és ennyi. Egy kapcsolatban nem ennek kéne számítania
2020. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem sokan tartják gáznak, mert én megfelelek a lányról írt leírásod minden pontjának. Most ha valaki eldönti magában ennyi alapján, hogy "defektes" vagyok, arra nem tudok mit mondani azon kívül, hogy szerintem elhamarkodottan ítélkezik. Biztos "össze tudtam volna hozni valamit", ha tökmindegy lett volna nekem, hogy ki az a srác, akivel intim közelségbe kerülök, de úgy érzem, hogy ez erősen bizalmi kérdés nálam, és úgyis ragaszkodnék utána ahhoz, akivel elveszítettem, nem akarom kínozni magamat azzal, hogy még csak belé sem szerethetek.
2020. máj. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!