Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz az, ha egy lány 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az, ha egy lány 22 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal,szóbekerült ez a téma és mondta, hogy szűz. Engem nagyon izgat a gondolat, hogy velem legyen az elsője, de tiszta gátlásos ilyen téren, mert többen is elutasították emiatt. Nem akartak bajlódni vele, ragaszkodik a komoly kapcsolathoz a lány. (Nem, nem csak emiatt szeretnék összejönni vele)

Gáznak számít manapság az, ha egy lány szűz huszonévesen?

Szerintem kifejezetten izgató. Ti mit gondoltok?

25/F


2020. ápr. 9. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki

20/f

2020. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nem tartom annak, én is ennyi voltam, mikor először lett intim kapcsolatom. Nem gondoltam, hogy gáz lenne, vagy ilyesmi. Nem is éreztem rosszul magam miatta. Szerintem az gázabb, ha valaki 13-14 évesen már össze vissza kefél.
2020. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz
2020. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 xKakashix ***** válasza:
egy lánynál sosem gáz az ha szűz... pasiknál inkább az, mivel a legtöbb nő a tapasztalt férfiakat szereti
2020. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességnek és a tapasztaltságnak is megvan a maga előnye, ez preferencia kérdése. Aki szeret tanító bácsiskodni az azt fogja mondani hogy jaj de jó, hogy lenne már gáz, aki viszont olyan nővel szeret lenni, aki ismeri a saját (ezzel együtt a férfi) testét, az pedig inkább a tapasztalt mellett dönt.
2020. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Elég rossz érzés belegondolni, hogy valaki ezért utasította el. Vigyázz majd rá :)
2020. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy gáz, sőt! A pasik többségének még tetszene is, 1% alatt van azok aránya akik azt mondanák szűz lánnyal semmiképpen sem.
2020. ápr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg defektes, aki ennyi idős koráig nem tudott semmit összehozni.
2020. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem gáz, sőt inkább becsülendő dolog. Ő legalább nem fekszik le minden jött-ment emberrel.

Emiatt ne legyen semmi gátlása a leányzónak, inkább legyen büszke magára :)

2020. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ez alapjan dönteném el, hogy lefekszem e vele, vagy lesz belőle komolyabb dolog is. Engem nem izgat egyébkébként, pluszt sem ad a szüzessége.
2020. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!