Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti jartatok mar igy puncinyala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jartatok mar igy puncinyalas kozben?

Figyelt kérdés
Az lenne a tortenet, hogy szexre kerult sor egy 40+ os novel, en 24 vagyok. Akkor vesztettem el a szuzessegem. Szep apolt tiszta no, hatalmas fenekkel nagyon izgato volt szamomra gondoltam azzal kezdem, hogy hatulrol jol kinyalom a finom szuk punciajat de mikor leterdeltem moge es az orrom a fenekenel volt nagyon eros sz*rszag csapott meg, nagyon kiabrandito volt a kedvem is elment az egesztol. Mivel meg nem voltam mas novel az lenne a kerdesem, hogy ez gyakori mas noknel is hogy hiaba torlik ki rendesen de azert mikor ott az orrod azert erzik ami nem kellene?
2020. ápr. 9. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor volt dugás vagy az sem?

Mert azt irod hogy akkor veszítetted el a kisfiús dizájnt.

2020. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

A nedves törlőkendőt nem a seggtörlésre találták ki szerintem,legalábbis ha nem lesz szex,elmegy.


De szex előtt alap,hogy megfürdik valaki.

Ha nem tud akkor a nunát kitörli,de a feneket nem elég csak azzal megtörölni.


Akkor nem szexelünk,ha nincs mód ilyen szintű tisztálkodásra szerintem.


Pláne,hogy idősebb nő,örülhetne,hogy kap fiatalabbat.

Szörnyű...

2020. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hú,
2020. ápr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát ez szarügy!

Erről egy volt kollégám esete jut eszembe aki a puncinyalásra azt mondta ; -Fúj, az olyan büdös! Másik kolléga válasza; -Akkor dugd közben a seggébe az orrod! Dőltünk a nevetéstől!

Mindenesetre megértelek, rossz választás volt elsőre...

2020. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem konkrétan szqrszag volt. Ugye a két segg-gömb között a vágat elég durván be tud pállani, főleg, ha nagyseggű a nő, és itt most olyanról volt szó. Az elég erősen közelít a kakaszaghoz.


Egyébként tényleg hagy kívánnivalót az emberek fenékhigiéniája is. Szerintem a különféle nedves törlők igenis jó megoldást jelenthetnek, ha nincs más ( nem is értem, miért írta valaki itt, hogy azok nem arra valók, konkrétan a babák valagából is olyannal törlik ki a gyerekszqrt tisztába tevéskor).

2020. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!