Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is jártatok már így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is jártatok már így a szexuális éhség miatt?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok.Jártatok már úgy hogy egyfolytában csak a szexre gondoltok és nem tudjátok már régóta csillapítani?Néha már legszivesebben az utcán rámennék egy csajra és ott egyből megdugnám, de nyilván ez már törvénysértés is lenne így abszolút kizárva ez. Hogy csillapítottátok ezt vagy mi a kiút ebből?
2020. ápr. 5. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőre még nem gondoltál vagy prostihoz menni persze ha elmúlik a mostani krízishelyzet
2020. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok csajozni de eredménytelenül, persze válogatok is, rosszlányokhoz járni meg olyan ciki. Fizetni a szexért.
2020. ápr. 5. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen pedig én lány vagyok :/
2020. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
nekem ugyanez van férfiakkal (nő vagyok)
2020. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nálam is ugyan ez a helyzet lánykent, annyival megcsavarva, hogy lányok irant vonzódom. Ugyhogy nagyjabol esélytelennek látom a helyzetem.. Mondhani már kezdem megszokni... :D

20/L

2020. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ne lennél ilyen béna szerencsétlen! Nekem sosem esett nehezemre egyszerre több csajjal is dugni! Verd inkább magadnak otthon egyedül! Mindenkinek jobb lesz így!
2020. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nőként is gyakran érzem ezt :D
2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!