Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor is szexeltek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is szexeltek amikor intim területen a lány meg kell hadja visszanőni a szörzetet a következő gyantázásig?

Figyelt kérdés

Lányok,ti hogy vagytok vele mikor szörtelenítetek intim területen akkor a párotok hogy nézi azt az időszakot,amikor a szőrzet vissza kell nőjön,abban az esetben ha gyantáztattok?Akkor is szeret szexelni,vagy akkor nem?,mert vannak olyan pasik akik úgy szeretik ha a lány intim területe teljesen szörtelen


L


2020. ápr. 8. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is pontosan ugyanannyit van szex, mint amikor frissen van gyantázva/borotválva.
2020. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Hűű, HADJAD már magad.

Tudod , hagyni kell magyarul.

Én meg nem szeretem ha leszedi, sokall jobb ha meghagyja és akkor nem szúr , nem pattanásos.

Csak géppel rövidebbre kell vágni és úgy a jó.

2020. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem zavarna, az sem ha szőrös maradna és fazonra vágja. Lány a fontos nem pedig hogy ki milyen szőrös.
2020. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is van szex, egyikőnket se zavarja.
2020. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
igen én a szőrőset kedvelem
2020. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Jót nevettem! Szerintem sürgősen dobd ki a pasidat és keress egy FÉRFIT. Nekem szőrös, de eddig egy barátom sem zavartatta magát, sőt!
2020. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze h van szex max apuci nyalást olyankor nem engedem
2020. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy két borotválás között kissé borostásabb marad. A férjemet nem zavarja. Neki egyébként teljesen mindegy, én döntöm el hogy szőrtelenítek e vagy sem.
2020. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta gyantáztatom, de a barátomat sose érdekelte, hogy mennyire nőtt ki a szőr ott. Ugyanúgy szexelünk akkor is, ha több hét telt el gyantázás után.
2020. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem borotválom!
2020. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!