Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már részetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már részetek unalmas szexben, teszetosza pasival? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerencsere meg nem, pedig mar nem 1 fasszal volt dolgom :D
2020. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, alig vártam hogy vége legyen.
2020. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Pont a jelenlegi párommal:D kb elaludt alattam, csak feküdt nem csinált semmit. Szeretek lovagolni de csak akkor ha közben aktív a férfi is, simogat megmarkolja a fenekem/csipőm/mellem stb
2020. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2020. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
#3: és azt is szereted, ha megállít a férfi lovaglás során, alámarkol a popsinak és elkezdi qrni keményen a puncidat, esetleg segglyukadat? Vagy magára borít, egyik kezével összefogja a hátad mögött a csuklóidat, másikkal simogat, popsit markol vagy ujjazza a lyukadat, miközben dug? 🙂
2020. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Nem volt már rendben a kapcsolatunk. Ő nagyon büszke volt arra, hogy akármeddig bírja és van azóta kis viszonyítási alapom és tényleg kenterbe vág eddig bárkit az ágyban.

Csakhogy akkor akarta ezt a tudományát fitogtatni, amikor már nagyon sok megoldatlan konfliktus állt közénk.

Volt egy pont, amikor azt éreztem, felordítok, ha nem hagyja végre abba.

2020. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Volt, az exem csak ilyen szexet tudott nyújtani, nem volt hajlandó fejlődni az ágyban. Mindig azt hallgattam szex közben, hogy "jaj, fáj a hátam" "jaj, fáj a fejem" "jaj, nem tudom hogy kell felhúzni az óvszert" "jaj, nem áll fel rendesen" "jaj, a karom fáj" "kényelmetlen", stb. Agyrém volt. A vége felé már alig volt köztünk valami, kb havonta egyszer, inkább már kikerültem a lehetőséget is. Annyit verte állandóan, hogy már arra nem volt ereje, hogy engem is kielégítsen, de mégis rám mászott mindig. Szinte soha nem élveztem egy percét sem. Persze orál közel nulla a részéről, de én mindig csináljam neki...aha, meg az anyád! A pö cse meg belankant már 21 évesen.

Elegem van az ilyen agyhalott, béna fa szfejekből, az ilyeneken akkoràt rúgnék, hogy leszakadna a tökük!

Igen, igaz amit írtam.

Nem kell privát.

2020. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!