Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mikor kezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mikor kezdett el szorosodni a puncitok?

Figyelt kérdés
És mikor kezdetek el borotválni?

2020. ápr. 7. 16:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És attól is jobban érzik magukat, hogy kiteszik a formás feneküket (szinte meztelen járnak iskolába) kérettetik magukat aztán ha egy olyan srác szól hozzájuk aki nem jön be lemondják, ha meg bejövős 14 évesen már nem is szüzek. Én meg egy ilyen miatt kaptam a feleségemtől pofont mert az autómból ránéztem egyre. Nem vagyok már 20 éves tudom hogy megy az élet 🤔
2020. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen, van aki azért öltözik így mert kell neki az önbizalom ha a fiúk megnézik akkor az azt mutatja nekik hogy jól néz ki ami jó erzes... Az meg hogy 14evesen nem szüzek nem igaz
2020. ápr. 9. 10:30
 23/24 anonim ***** válasza:
í yzőrös a legjobb
2020. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: megsúgok valamit ;) Ha kellően levetkőzik egy nő vagy lány és nem valami bányarém akkor a legjobb pasinak befog jönni szóval nem erről van szó. Ha meg már aranyosságot, cukiságot akarsz vagyis valódi szépséget az az arcukban és szemükben rejlik amihez nem kell kitenni semmit a kirakatba ;) És ennyi nem vitatkozok kamaszokkal.
2020. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!