Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptatok már olyan beszólást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok már olyan beszólást hogy ribizlik vagytok mert gyantázott a puncitok?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem, mikor felhozódott ez a téma suliban a lányöltözőben. Van az osztályból 4-5 olyan csaj aki fullra gyantázott, a többieknek fazonra van igazítva, vagy arra sem. (Én is teljesen gyantázott vagyok, mert nem bírom magamon a szőrt.) Szóval egy csaj megszólalt, hogy ő azért nem gyantáztatja le teljesen, mert az mennyire ribizlis, és az azt mutatja hogy oda akárkinek lehet élveznie. Soha nem lepődtem meg még ennyire, hogy vannak a 21.században ilyen gondolkodású emberek,ráadásul egy viszonylag jó gimiben. Egy másik csajnak az anyja nem engedi, mert akkor "már ki is állhat a a az utcasarokra"

Nekem semmi bajom ha más megnöveszti, meg fazonra van neki igazítva, illetve nem is nagyon hatott meg amit mondtak, csak csodálkoztam hogy hogy lehetnek ilyen gondolkodású emberek.


2020. márc. 11. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen,én is kaptam már és pont így,öltözőben.
2020. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ki nem sz@rja le, hogy ki kit tart "ribizlinek"?!

Sokak szájából ez inkább dicséret is lehet...

2020. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ne foglalkozz vele, buták vagy irigyek.

S aki full leszbikus és full csupasz, annak ki élvez hová? Általában azért szőrtelenít valaki, mert úgy érzi jól magát, nem másért!

Fiatalok még...

2020. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor régen meg az volt a ribizli aki festette a haját és sminkelt.De szerintem az,hogy valaki csupasz az ma a többségnél alap
2020. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A csaj buta.Annyit tud,hogy valakinek a begyöpesedett elméleteit szajkózza.Valszínű otthon a templombajáró nagyi ,vagy anyu véleményét mantrázza.Ezek a társadalmi sztereotípiák.Csatlakozni kell mindig valami birkacsporthoz,mert akkor érzi magát jól.

A gond akkor van,ha te is szaporítod ezek számát,és magadévá teszed!


Legyen önálló elképzelésed,és xard le a birkákat!

2020. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem ettől lesz valaki könnyűnőcske.. Nálunk humán-reál osztály volt anno és a humánosok nagyrészének totál dzsungel volt, a reálosoknál meg teljesen csupasz. Szerintem felfogás kérdése, ki mire ad, kinek hogy kényelmes, ettől nem lesz senki sarkik***a,vagyis ha lesz ,nem emiatt. Amúgy meg szülészeten sem hiába borotválják le műtétek vagy szülés előtt.. Nyugi, ha valaki jól csinálja, akkor higiénikusabb mint elhanyagolni.
2020. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

1) 18 éves korhatár nem véletlen, aki 18 éves elmúlt és még csufolódik a szexuálitáson, az erősen retardált. Ezeket az embereket sajnalni, lesajnálni kell.


2) ez személyes higiénia és semmi köze ahhoz, hogy ki mennyiért árulja a testét.


"Te most komolyan azért hívsz lotyónak, mert számomra higiénikusabb megszabadulni az őserdőtől? Te még ezen a szinten vagy? Nem lehet könnyű a társadalmi elvárások nyomása alatt élni, egy bigott eszmerendszer terhe alatt. Ha segítség kell és nem ér rá a pszichológusod, megpróbálhatod, hogy nem vagy egy végtelen se99fej és akkor más is meg fog hallgatni."

2020. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Azért is leribiztek már mert mukormom van és sminkelem magam. De azért mert gyantáztatok még nem mondták rám. Nem igazán tud meghatni, sok az irigy és a buta ember.
2020. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Én se kertem engedélyt anyámtól

16 éves korom óta használok gyantát de az nem jelentette azt hogy én akkor kezdtem el szexelni

2020. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Ezért még nem, de más dolgokért már mondtak rám ilyet(smink, kihívó ruhák meg ilyenek). Nem kell velük foglalkozni, az ilyen dolgok nem jelentenek semmit. Én sem nagyon lehetek ribi mivel szűz vagyok 😊
2020. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!