Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptatok már olyan beszólást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok már olyan beszólást hogy ribizlik vagytok mert gyantázott a puncitok?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem, mikor felhozódott ez a téma suliban a lányöltözőben. Van az osztályból 4-5 olyan csaj aki fullra gyantázott, a többieknek fazonra van igazítva, vagy arra sem. (Én is teljesen gyantázott vagyok, mert nem bírom magamon a szőrt.) Szóval egy csaj megszólalt, hogy ő azért nem gyantáztatja le teljesen, mert az mennyire ribizlis, és az azt mutatja hogy oda akárkinek lehet élveznie. Soha nem lepődtem meg még ennyire, hogy vannak a 21.században ilyen gondolkodású emberek,ráadásul egy viszonylag jó gimiben. Egy másik csajnak az anyja nem engedi, mert akkor "már ki is állhat a a az utcasarokra"

Nekem semmi bajom ha más megnöveszti, meg fazonra van neki igazítva, illetve nem is nagyon hatott meg amit mondtak, csak csodálkoztam hogy hogy lehetnek ilyen gondolkodású emberek.


2020. márc. 11. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Én sosem gyantáztam, csak max bikinivonalon, aztán mégis ribizliskedtem fiatal koromban, ez nem függ össze. Aki ennyire bigott és ostoba, az a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki, engem nem minősít.
2020. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Vannak egyszeruen konzervatív emberek, régiesebb gondolkodásuak, ennyi az egész. Ok nem fogják soha még csak leborotválni se magukat.


Valoszinuleg, hogy azok a szulok, akik ilyen agresszívan vélekednek a lányuk nemi fazonárol, szerintem a védő oszton egy formája nyilvánul meg rajtuk. Nem akarják, hogy a lányuk egyáltalán is foglalkozzon a puncijával, gondolván, hogy ha még a borotválás se érdekli, akkor a szex se, és ebbol kiindulva abban bíznak, hogy a lányuk nem fogja 13-14 évesen elveszteni a szuzességét, és probálják minél tovább kihuzni ezt. Jo, az oké, hogy ti gimiben már nem 13 évesek vagytok, de valoszinu, hogy még mindig a "védelmezés" áll a háttérben, és így magukat is megnyugtatják a lányuk nem kívánt terhessége aggályai elol.


SZó mi szó, ha okos vagy, akkor nem igazán kell az ilyen témába belemenni. MIndig akad majd egy gyantázott és még nagypofáju csaj is, aki megszolja a szorosok e fajta megnyilvánulásait. Maradj csendben és kész. Gyantázd, ha téged zavar a szor, de a vitát keruld el. Ha akarsz szexelni, szexelj, ha nem akarsz, úgy se fogsz, hiába csupasz a kincsed.


29F(hozzáteszem még nincs gyerekem :D )

2020. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Regen a parasztok azt is leqrvaztak, aki mosakodott.

Ilyen szemleletet hozott otthonrol, plusz rosszindulat is van.

2020. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

#3 "Általában azért szőrtelenít valaki, mert úgy érzi jól magát, nem másért!"

Tök jó lenne, ha így lenne, de sokaknál csak a párjuk ízlése vagy mások megvető tekintete a motiváció, semmi más.

2020. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Ha a párja ízlése miatt szőrtelenít és emiatt kényelmetlen neki. Akkor nem működik a kommunikáció a párjával.


Ha nekem így kényelmes, így hordom, ha úgy, akkor úgy hordom. Ha nincs preferenciám, de a párom úgy szereti, úgy csinálom. Ha kifejezetten kényelmetlen és a párom ezt rám erőlteti, akkor abban a kapcsolatban a szó szerinti szőrszál hasogatáson kívül mással is gondok lesznek, mivel az egyik fél elnyomja a másikat. Ha én meg sem akarom próbálni azt, amit a társam kér és nem dolgozunk ki egy közös, mindkettőnk számára elfogadható utat, akkor ott az erosz szintje felett nem fog másikfajta szeretetet megélni a kapcsolat. És ez egy jó jel arra, hogy merre tart a kapcsolat.

2020. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehet én vagyok öreg, de mi/ki a ribizli?
2020. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem hogy ilyen beszólást nem kaptam, (nekem full szőrős...) de még nem is halottam ilyesmiről. :D


Az ilyen idióta embereket egyszerűen le kell sz@rni.

2020. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%

Sz*jár már rá mit mondanak, most a sok hülyének akarsz megfelelni, avagy magadnak (jól érezni magad) és a partnerednek (barátodnak, vagy leendő barátodnak) tetszeni?

A rossznyelvek ha nem ezért akkor majd pletykálni fognak másról - felveszel egy rövidebb szoknyát, csinosabb felsőt, vagy akár elmész egy jó pasival randira és látnak vele csókolózni máris ribizli leszel. A saját életed éld, ne másoknak akarj megfelelni!

2020. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
ribizli = virágnyelven qrva
2020. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!