Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Felsooktatasban) ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Felsooktatasban) ha ezt csinalja egy tanar akkor nyitott lenne hogy tortenjen valami kettonk kozott?

Figyelt kérdés
Nem pont most tortentek ezek, de most karanten alatt is ezen kattogok neha :)) Probalom rovidre fogni. Egy 38-40 koruli ferfi tanarrol van szo. Nem vagyok ez a bebeszelos tipus, de latom rajta amikor ram nez hogy tetszhetek neki. Mondjuk nem mindig, mintha talan direkt nem akarna hogy tudjam. Szamtalanszor volt olyan hogy lattam mellem nezte/vegigmert, vagy hatrafordultam es a fenekem nezte. Bocs ha hosszu lett de el akartam a szitut mondani.
2020. ápr. 4. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mindentől függ, nyitott lenne-e, pl. van-e valakije.
2020. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk. Sok egyetemen tilos a tanárnak a tanítványaival való intim/romantikus viszony. Nem biztos, hogy bevállalná a kockázatot. Sok tényezőtől függ ez.


Egyébként nem olyan sok bötű az, sokkal hosszabb leírások is vannak, nem kell elnézést kérni érte.

2020. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én ennyi alapján arra tippelek, hogy idén, van rá esély.
2020. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idén?
2020. ápr. 5. 00:46
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Én is megnézném a tested :)
2020. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

idén helyett igent akartam írni

A telefon másképp akarta

2020. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy fantáziál néha Rólad! 40/F.
2020. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálja egy tanár

Szerintem lehet..

2020. szept. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!