Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha befújom a párom péniszét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha befújom a párom péniszét valamilyen érzéstelenítő pray-vel (pl. lidocain), akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Felállva fog maradni és hosszabb ideig bírja, vagy lekonyul neki, esetleg valami más?
2020. ápr. 3. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor illik már be is tömni. Igen, oda.
2020. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tovább bírja elvileg.
2020. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha befújod tovább bírja, de óvszert is húzzál rá, különben te sem fogsz semmit érezni.
2020. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Optimális esetben csökkenni fog az inger amit a puncid okoz, ezáltal tovább bírja. De ha túl sok van belőle használva, semmit nem fog érezni, aztán szépen lekonyul.
2020. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

És ha allergiás rá? Akkor max begyullad, esetleg pattanás szerű képződmények lesznek rajta.

Minek fújogatni?


Fújogasd a te nemiszervedet!

2020. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mennyiség függő ha csak éppen annyira hogy kevésbé érezzen akkor elképzelhető hogy hosszabb ideig tart de ha nem érez mást csak zsibbadást akkor nem hogy rövidebb lesz a menet hanem menet se lesz. De ahány ember annyi féle reakció ha hosszabb menetet akartok akkor valamilyen vágyfokozó kéne egyrészt mert ezek erre lettek kitalálva az érzéstelenítő meg nem.
2020. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom a durex csinált kifejezetten ilyen cuccot. Meg biztos sok más anyag is van erre kifejlesztve. Ne fújj oda olyat ami nem oda való..
2020. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem tudsz elmenni, én, ha piás vagyok ugyan úgy fel áll, de dugással nem tudok elmenni, volt már, hogy ilyenkor szinte szét dugtam a volt páromat.
2020. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor rá üthetsz a kalapáccsal, hogy dagadjon
2020. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel az lesz a vége, hogy nem fog érezni semmit, így kókadt marad.
2020. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!