Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy 21 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 21 évesen még nem láttam élőben pucér lányt?

Figyelt kérdés
Még barátnőm se volt
2020. ápr. 1. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire annak érzed.
2020. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz. Legjobb fiú haverom 25 évesen vesztette el az első barátnőjével. Nincs semmi veszve. 23/N
2020. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gáz, de nem cserélnék veled, az biztos!
2020. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NEVEM: Senki! ***** válasza:
0%
Lehet -- > (SŐT!!!) -- > biztos, hogy NEM fog tetszeni a válasz de legalább őszinte!!! (Legalábbis részemről BIZTOSAN!!!) NAGYON - NAGYON!!! De ha TE az "igazira" vágysz akkor TE tudod!!! < -- Ehhez "csak" annyit, hogy ki vagy TE 1 kislány(???), hogy az "igazit" várod???(!!!) BOCSI!!!
2020. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira gáz amennyinek te érzed.

Attól függetlenül,hogy szerintem 30 éves korig illik elveszteni ha volt rá lehetőség.

21 amúgy egyáltalán nem vészes.

2020. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy el kell veszíteni, vagy illik. Mindenkinek akkor lesz az 1. együttléte, amikor akarja és amikor lehet. Nem kötelező és nem ettől függ egy ember értéke. Legfeljebb az éretlen, felszínes, szexmániás embereknek igen.
2020. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!