Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van problémátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van problémátok a cicitekkel?

Figyelt kérdés
Kics,nany, lóg,szerteszèt áll,

2020. ápr. 1. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal korban volt, de elfogadtam magamat, aki csak két db mellet lát az húzzon arrébb.
2020. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 75C-D környékén mozog. Alapvetően szeretem, és mindenki odavolt érte eddig, de ha olyan hangulatban vagyok, rámjön az önbizalomhiány, hogy amúgy picit lógnak szerintem. 😅😅 De nyilván nem állhatnak úgy, mintha kisebbek lennének. Plusz szerintem kicsit lehetnének kisebbek a bimbóim, de ez már nagyon szőrszálhasogatás, amúgy senkinek nem volt rájuk egy rossz szava se, és általában pont a melleimre van a legtöbb önbizalmam. :D
2020. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy a jó részeteknek csak akkor lesz problémája vele, amikor végigsöpör az agyatokon a mai divatvilág rengeteg idealizált nőalakja, néhány felületes, de nagyhangú férfi nevetséges elvárásai, és ezzel simán eltorzíthatják az énképeteket.

Akinek nem inge, ne vegye magára.

2020. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen nekem is volt bajom vele, mert túl nagynak találtam (85G), de mára már teljesen elfogadtam, sőt, megszerettem őket. Alapból szerencsére mind a mellméretemnek, mind az egész alkatomnak (nem vékony de nem is kövér, arányos amolyan töltött galamb alkat) van egy elég nagy rajongótábora főleg a 30 feletti férfiak körében, szóval nincs miért panaszkodnom.

Ami zavar inkább hogy nehéz rá melltartót találni, és sok ruha fazon előnytelenül néz ki rajtam, ha egyáltalán találok méretben passzolót, de ezt is túléli az ember.


Meg persze, hogy ha csak a boltba is megy le az ember egyszerű ruhában, akkor is nagy esélyel beszól valaki. Ez sokszor elég megalázó tud lenni.

2020. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég nagy mellem van (75D-E) és eléggé nehezen találok megfelelő melltartót és nekem is volt már hogy megjegyzést tettek a mellemre
2020. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kblanka ***** válasza:
36%
Nekem mindig volt vele bajom. 70/D. Nagyon kicsinek talalom
2020. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
pfff ne is mondd! 60/Z -s mellemmel nem vagyok elégedett magammal túl kicsiknek találom :/
2020. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi bajom van vele, hogy elég laposak a mellbimbóim, így kicsit nehéz lesz szoptatni majd... :/


75B 19L

2020. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

75C elég feszes, csak a bimbóudvarom nagy.

16L

2020. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

"megjegyzést tettek a mellemre"


Ha pasik tettek róla megjegyzést, hogyd őket a fenébe, vagy mondd el nekik, képzeljék magukat a helyedben, ha nekik kéne akkora súlyt cipelniúk és megtapasztalják azt a kínt, amint te átélsz, hatalmas melleket cipelsz, derekad, hátad fáj meg miegymás...

Utóbbi a lányokra is vonatkozik, ha ők tesznek a melledről megjegyzést.

Ha az enyémet taperolná valaki csak úgy "viccből", biztos lezavarok annak egy hatalmas pofont hogy leszakad a feje.


16/L

2020. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!