Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ok lehet a háttérben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ok lehet a háttérben ha egy férfi domináns?

Figyelt kérdés
A barátom szereti a bdsm dolgokat megkérdeztem, hogy miért szereti azt mondta csak azért hogy ne legyen unalmas a szex de mivel én nem szeretem nem csináljuk durván. Kinek mi volt a kiváltó ok aki azt szereti? Lelki okai eseteleg.
2020. márc. 22. 17:31
 1/5 mikeXxX ***** válasza:
100%
Sok nő szereti élvezi ezért sokat olvastam a témát aztán vettem pár dolgot és csináltam azzal aki akarta nem kell nagyon ezt túlgondolni van aki még a másik oldalt szereti. 40f
2020. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a valóságban nem dominál. Gondolok itt a gyerekkorára, családjára, munkahelyére... Itt éli ki magát veled. Ilyenkor téged aláz, alárendeltnek tekint
2020. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en errol olvastam egy nagyon jo cikket, de sajnos nem talalom. Ott leirtak a lelki okait a szubmisszivitasnak, dominassagnak, mazohizmusnak es meg a szadizmusnak is. Ha megtalalom leirhatom. Onnan tudom, hogy valoban jot irt, hogy nalam dtimmelt minden (szub vagyok).
2020. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Három fajta dom van:

- az egyik (műdom) aki kompenzálni akarja valamilyen frusztrációját (nagyívben kerülendő);

- a másik az "agresszor", belülről jön, de sokszor szociopata (hosszú távon kerülendő);

- s a kiegyensúlyozott, aki eleve domináns típus, "vezéregyéniség".


A tényleges mentális okok még ennél is sokrétűbbek.

2020. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha megtalálod a cikket küld majd el:D
2020. márc. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!