Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénzt ajánlani szexért, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzt ajánlani szexért, nem hivatásosnak?

Figyelt kérdés
Volt valaki, aki már ajánlott fel pénzt, akár komolyabb összeget, szexért, vagy kapott ilyen ajánlatot? Mondjuk távolabbi ismerősi körben volt valaki, aki megtetszett és bepróbálkozott ilyen megoldással? Összejött a dolog, vagy visszautasítás volt a vége?

2020. márc. 20. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
alkalmanként egy ezresért annyit használtam a punciját amennyit akartam.... az ezrest hivatalosan takarításért fizettem, csak az néha elmaradt
2020. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Általában a gazdag emberek ajánlgatnak ilyesmit fiatal csajoknak.

Én személy úgy vagyok vele, hogy nem tudnék fizetni a szexért, mert én arra gerjedek mikor a nő azért nedves mert kívánja a kolbimat, és nem a pénzemet.

De vannak ilyen emberek ja.


33/F

2020. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ez a takarításos tetszik,leporolhatná nekem is..F
2020. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, láttam már ilyen esetet. Olyat is amikor az 50-es kőgazdag fószer a huszonéves lánynak fizette a lakását, kocsiját + némi havi általányt, olyat is amikor vásárlásokkal húzta le a golddigger a pasit, s olyat is amikor valaki csak úgy havi fixet (nem keveset) fizetett. Nézőpont kérdése de szerintem ez ugyanúgy prostitúció, csak a kuncsaft nem minden menet után fizet.
2020. márc. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van itt aki bepróbálkozott ilyennel? Mi lett belőle?
2020. márc. 21. 22:57
 6/7 anonim válasza:
Általában összejön az ilyesmi,ha valaki nem utasít el kapásból akkor szinte 110%
2020. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam már próbálkoztak egy páran. 😃
2020. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!