Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a szexuális életét az tölti ki, hogy lányok szüzességét veszi el?

Figyelt kérdés

Nyilván utána még együtt vannak 1-2 alkalommal, de nem tartósan, plusz belefér néha 1 nem szűz alkalmi.

A lányok se feltétlen fiatal tinik, lehetnek 20-on évesek is.



2020. márc. 19. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert te is ilyen pasi akarsz lenni?
2020. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így, ebben a formában csodálkoznék, ha lenne. A gésáskodás korában mondjuk bevett szokás volt újra és újra ugyanazt a "megbízható" pártfogolót alkalmazni:


[link]


"Az Edo-kor idején a kurtizánok e ceremóniáját egy pártfogó támogatta, akik rendelkeztek azzal a joggal, hogy pártfogoltjuk szüzességét elvegyék. Ez a gyakorlat 1959-ben illegálissá vált.

Minden maikónak át kell esnie ezen a ceremónián, hogy teljes jogú gésává válhasson. A mizuage-pártfogó feladatának elvégzése után semmi további kapcsolatba nem kerülhetett a nővel. A mizuage ceremónia nem számított prostitúciónak a gésák részéről. A pénz, amit egy maiko kapott érte, nagyon nagy összeg volt, és a gésaként való bemutatkozás anyagi fedezeteként használták fel."

2020. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nezd meg azt aq filmet,hogy : kolykok.

Tanulsagos lesz a magadfajtaknak!

2020. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Imádom a szűz lányokat, és szeretem bevezetni őket a szex szépségeibe. volt nem szűz barátnőm is, aki azt mondta hogy szerette volna ha én lettem volna neki az első!
2020. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
64%
Igen en ilyen vagyok.
2020. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
42%
En inkabb teherbe szeretnek ejteni noket.
2020. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nő volt ilyen az életemben, de egyik sem szerelemből történt, inkább csak bizalomból. Ismertek tudták milyen vagyok és felkértek rá, persze utána azért volt még egy pár találkozó.
2020. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!