Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legkiábrándí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legkiábrándítóbb dolog, amit lányon szex előtt/ szex közben tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Lány vagyok én is, kíváncsi a válaszokra. Nyugi senkire nem fogok privátban ráírni.
2020. márc. 18. 09:50
1 2
 11/17 Lacc80 ***** válasza:
80%
Büdös pina. Nagyon szőrös volt és tele volt folyással. Nem volt finom....
2020. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Vetkőztettem le a lányt, még bugyi volt rajta de már akkor éreztem hogy nagyon erős punciszaga volt mikor csak fölé hajoltam. Nem volt büdös, csak erős. Nem zavart, mert amúgy imádom a punciszagot. Lehúztam róla a tangát, gyönyörű húsos punci, na mondom ez isteni lesz. Nyalni készültem, két ujjal széthúztam, na akkor rökönyödtem meg. Hatalmas mennyiségű sűrű fehér folyás volt az ajkai között hogy megijedtem. Képtelen voltam kinyalni rendesen, csak épp a csiklóját nyaltam, de szerencsére attól is elélvezett.

Az a durva hogy évekig vele voltam utána, a szex isteni volt vele. Csak mindig úgy néztem ki szex után mint akinek a farkára borítottak egy doboz tejfölt. :D

Később aztán kiderült hogy az átlagnál jóval több folyása volt, de totál egészséges.

2020. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Hátulról dugtam a lányt akinek egy szaros wc papír darabka volt a segglyukára tapadva...
2020. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Hu de durva 13# 😀😀
2020. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Igénytelen volt és ápolatlan - ez az egyik legnagyobb libidócsökkentő. A kiegészítő hozzászólásodra reagálva, ha nem baba/saláta stb. az nem gond, mivel minden punci gyönyörű :)
2020. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mik vannak.. Amúgy a fehér folyás az normális általában 1 lánynál. A szag kevésbé. Kivéve a normal szagot mert olyan is van. Mondjuk minden szex előtt mi fürdünk :D
2020. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
És mit csináltál 13?😂
2020. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!