Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk egy visszeres láb mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk egy visszeres láb mennyire csúnya szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiatal lányról van szó és örökletes ez a dolog. Ezenkívül sportos meg minden, csak ezellen nem tud mit tenni. Eléggé önbizalom romboló.

2020. márc. 17. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pl.: nekem a lábfej a mindenem. Ha azt is érinti bizonyos mértékben, nem gond.
2020. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
A lábfétises pasik mindent megfigyelnek, de sztem nem gáz bár én nő vagyok. az én lábam szép, nincs rajta ilyesmi, nincs mitől tartanom
2020. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna.
2020. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csúnya, de normál esetben sem a kapcsolat kialakításában, sem a fenntartásában nincs semmi jelentősége.
2020. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fiatal lányként kevés olyan tényezőt tudok elképzelni, ami lehetetlenné teszi kapcsolat kialakítását.
2020. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:
Nekem is az, úgyhogy nem igazán tudna zavarni.
2020. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy minden stimmel, akkor ez nem fontos tényező.
2020. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar
2020. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira durván viszeres, hogy már zavaró lenne, az már amúgy js az a szint amit meg kell műtetni. Tehát szerintem ne aggódj emiatt. Senki sem makulátlan még az sem aki nagyon azt mutatja magáról.
2020. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha amúgy szépek a lábak.
2020. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!