Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy a méretem? Hölgyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a méretem? Hölgyek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Majdnem 20cm hosszú és arányosan vastag is. Eddig 3 lánnyal voltam,de egyiknek sem ment be tövig illetve sok előjáték után sem tudtunk vadulni. Lányok nektek volt de dolgotok ekkorával? Milyen volt? Férfiak akiknek hasonló van. Tapasztalat?
2020. márc. 17. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
muti meg-en voltam egy sraccal 23-6 volt neki,imadtam
2020. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt partneremnek 19 cm volt.

O nagyon buszke volt ra, en meg minden alkalommal majd szetszakadtam.

Latvanyra nagyon jo, kezbe venni is jo de ha a partner nem tud vele banni akkor remalom. :(

2020. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem 23cm hosszú és 6cm vastag.. Es 4 lannyal voltam abbo 1 az akinek nehezkesen ment.. Szerintem nem tul nagy meg az enyemse. Illetve sok mebernek igen de ugyan annyi tud is banni vele mont emmennyinek sok.. 😊
2020. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 menj vissza az iskolába szerintem
2020. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na és , levan sz.rva.
2020. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!