Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek milyenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek milyenek ezek a mellek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem aránytalanul kicsik, szerintetek?



2020. márc. 16. 23:16
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Így megnyitja az elsőt?

[link]

2020. márc. 16. 23:57
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesek méretben, formára is.
2020. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 October15 ***** válasza:
100%
Igen így már működik, mi baj lenne az ilyen mellekkel? Miért lennének jobbak a 2. képen lévők? Csak azért mert nagyobbak? + Aránytalannak sem mondanám szóval nem értem a problémát.
2020. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Pont a második lenne aránytalanul nagy az első testalkathoz.
2020. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Szerintem nem aránytalan. Szépek. :) Nagyon sok lánynak kisebbek a mellei, hogyha alul formásabb -ha megfigyeled. A képen lévő is ilyen.


Tudom, hogy ezzel nem segítek, de szeretek őszinte lenni. A linkelt nagyobbak nekem is jobban bejönnek, de ez ízlés kérdése, kinek mi tetszik. Szerintem nagyon sok választ kaptál már, hogy a Tiéddel sincs semmi probléma, sokaknak tetszik. Formára kétségkívül szépek. Vannak akik rosszabbul állnak...


"Ha olyan az alkatod mint a kérdésednél, akkor az áhított cicik túlságosan nagyok lennének neked!"


Ezt én sem értem. Szerintem most sem aránytalan és akkor sem lenne az. Viszont a műt sokan nem szeretjük, úgyhogy én ha lehet nem szavaznék a plasztikára, még ha meg is lehetne csinálni olyanra.

2020. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Igen, mert nagyobb és formás. Az enyém szinte lapos.

A testalkatom is olyan, mint az elsőnek, nem vagyok vékony és törékeny, hogy jól álljon a kis mell. Széles a hátam és a derekam, erős vagyok felsőtestben és ezért hülyén áll a kicsi mell.


"Pont a második lenne aránytalanul nagy az első testalkathoz."

Leírnád, miért gondolod így?

2020. márc. 17. 00:13
 27/48 anonim ***** válasza:
61%

Először is az első képen lévő cici szép, de nem nagy. A csajnak viszont jó a teste és az a punci meseszép. Ez utóbbi sokat dob a kép esztétikai értékén.


Másodszor az "olyan mint neki" képek totál fals prezentációk, ugyanis nincs két egyforma mell, és a nők önképe általában sokkal rosszabb mint a valóság tehát a választott kép is gyengébb eredményt mutat mint ami a valóság, márpedig a műtéti indikációhoz a te cicid kellene!!!


A második csaj melle más forma de valóban nagyobb. Az első csajból műtéttel sosem lesz a másik csaj mert tök más a forma. Biztos szebb lesz műtve ha ésszel csinálják. Mindemellett a második csaj melle is nagyon szép de szintén sokat dob az összképen a szép napbarnította bőr és a láthatóan finom tapintású nőies vékony zsírszövet ami a hasán látványos. Ezek megint nem teszik lehetővé a mell objektív megítélését.


"A testalkatom is olyan, mint az elsőnek, nem vagyok vékony és törékeny, hogy jól álljon a kis mell. Széles a hátam és a derekam, erős vagyok felsőtestben és ezért hülyén áll a kicsi mell."


Nagyon kíváncsi vagyok a testalkatodra. Mutatsz képet akár privátban is? Nem erre hokizok csak nagyon érdekel. Mind férfi szemmel, mind a probléma forrása tekintetében. A melled is jó lenne látni elvégre itt már a műtét is szóba került és az azért elég komoly célkitűzés...

35F

2020. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy van tetszik nekem a csaj!!


33/F

2020. márc. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,örülj neki,hogy pozitív válaszokat kaptál😊,mert,ha farokméret kerül kérdezésre,csípőből megy a lehuroggás a nőktől.

😀

Nyugi😉,az enyém is majd pont úgyanolyan,mint a kérdésben. Picivel nagyobb,soha nem kapott negatív véleményt,sőt...

2020. márc. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
29: Többek között azért, mert azok a kérdések legtöbbször csak méretre vonatkoznak. Nem formára meg egyébre. (bár nem tudom ott ez számít-e annyira a lányoknál, mint a mell a fiúknál, ugye ez is kérdéses) És a méretre mivel már ezer kérdés van simán rátudnának keresni, ha használnák jobb fenn az oldal azon funkcióját, hogy kereső. Ehelyett naponta 5x megkérdezik ugyan azt, hát persze hogy unalmas lesz. :)
2020. márc. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!