Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Első együtt alvás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első együtt alvás szexet jelent?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és én kérdeztem meg, hogy nála aludhatok-e. Nem szeretnék kellemetlen helyzetet okozni, azzal ha esetleg elutasítom őt.Privátba is írhattok.

19/L


2020. márc. 15. 20:55
 1/7 October15 ***** válasza:
85%

Alapvetően semmi nem jelent szexet amiről nem mondjátok mindketten azt, hogy azt jelent. :D

3 hónap után amúgy bőven előfordulhat, hogy arra számít, hogy azt jelenti de most istenem ebből aligha lesz különösebb probléma.

2020. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
De megám :D
2020. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem logikusan gondolhatja azt, hogy késezn állsz a dologra. Minek akarsz nála aludni, ha nem akarsz vele lefeküdni? És minek húzod 3 hónapja?...
2020. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
Nem feltétlenül de tudod kettőn áll a vásár
2020. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, én sem veszem úgy, hogy együttalvás = szex. De ha el akarod kerülni, hogy esetleg csalódás, kínos helyzet legyen belőle, hát hozd szóba, hogy számodra jelenleg mi az, ami jöhet, és mi az, ami még nem fér bele egy együttalvós éjszakába.
2020. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha privátba írok neked akkor csak azért hogy velem aludj ne vele! :D


Amúgy nem jelentene szexet. Bár 3 hónap után ez sem egyértelmű. Elvileg lehet ez is az is. De erre való a beszélgetés. Ilyenkor szerintem simi meg ölelgetés szokott lenni meg álló farokkal való virrasztás. Néha pettinget engednek a gátlásos csajok. A pasi mindent akarna de a csajnak ez lehet "túl gyors"... Persze van csaj akinek egy hét után sem gyors és az is rendben van. Ezt te tudod mit engedsz. Beszéljétek meg!

Amúgy ha te kérdezted azt veheti felajánlkozásnak ezért tisztázzátok!

35F

2020. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!