Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexuális élményhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexuális élményhez hasznos tippek? Hogyan tudnám feldobni?

Figyelt kérdés

Késői szűz vagyok, és találtam egy lányt aki nyitott barátság extrákkal kapcsolatra, és eléggé kedvel illetve kíván is engem.

Egyelőre nem tudni pontosan mikor lesz az összejövetel, de semmiképpen sem akarok csalódást okozni(nem tudja,hogy szűz vagyok).

Valószínűleg elég hamar elfogok menni, emiatt szerintem az előjátékon lenne a hangsúly inkább.

Tudnátok adni ehhez hasznos tippeket, praktikákat hogyan tudok orgazmust okozni, lehetőleg még a behatolás előtt ? Illetve mivel tudnám ellensúlyozni a tapasztalatlanságomat ?

Úgy gondolom talán az ujjazás lenne a legfontosabb ehhez...

Én 23/f ő 19/l.



2020. márc. 13. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Első élményen mit akarsz még dobni? 😁 Értelmetlen


Nagy élmény lesz úgyis

2020. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

A legjobb tipp, hogy amikor majd a lány a felcsatolhatóst előveszi, akkor lazulj el. Mert egyébként másnap nehezen tudsz majd járni.


Kellemes estét.

2020. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1:Nekem emlékezetes az biztos, de azért jó lenne, ha ez kölcsönös is lenne valamennyire :)


#2:Köszönöm az építő jellegű hozzászólást.

2020. márc. 13. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
mi lenne ha az ujjaid mellé bevetnéd a nyelved is? ha nem is okozol orgazmust elsőre ,még kellemes pillanatokat szerezhetsz neki. na meg egy kis pia a hangulathoz nem árt ha van. az elsőt tutira szétfogod izgulni,de ha nálad alszik a lány van idő helyre hozni. hallgass és figyelj a lány reakciójára,érezni fogod mikor jársz jó helyen. legyen kellemes estétek!
2020. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!