Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van ebbe a helyzetbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok kapcsolatban, nem szexelek eleget, sokkal többet kivánnék. Sajnos nincs lehetőségem többet... Folyamatosan fel vagyok izgulva és másokat nézegetek és fantazialok... Ha valaki magara ismer es sikerult megoldast talalnia az irjon
2020. márc. 13. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Kanos pasiknak üzenem, hogy en is pasi vagyok..
2020. márc. 13. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgyanez van velem is kérdező.

N

2020. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet szintén keves volt a szex így kerestem szexpartnert akivel kiegeszitem!

f

2020. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akk miért nem szakítasz a lánnyal, és keresel mást?
2020. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En magamra ismertem. Szeretoim vannak. Plusz onkielegitek. Plusz megveszek a maradek folos energiaktol. Asszem sportolni fogok.
2020. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Korrekt megoldás: szakítasz és keresel megfelelő párt

Inkorrekt megoldás: szeretőt keresel

Nem lehet, hogy az ok-okozati összefüggés fordítva van mint gondolod? Valójában azért vagy folyamatosan felizgulva mert mindig fantáziálsz nem pedig azért fantáziálsz mert fel vagy izgulva. Mert így csak le kéne kötnöd a figyelmed egyéb dologgal.

2020. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NagyReka13 ***** válasza:

En is ebbe a helyzetbe vagyok

Lehet irni

2020. márc. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalam is ez a baj folyamatosan. Egyzeruen nem talalok olyan partnert aki elégszer megdugna

18/l

2020. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!