Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/férfiak nektek mi izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/férfiak nektek mi izgató egy nőn?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy mi az amitől merevedésetek lesz általában?

Csók,simi,vagy fantázia,ha az akkor mi?

Valszeg nem biztos,hogy full hetero vagyok, így ezért is vagyok erre kíváncsi,hogy kiben mi,és mit mozgat meg.



2020. márc. 13. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyakcsóktól indulok be nagyon :P
2020. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Minden
2020. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
77%

Fuuuuuuuuh ez egy hosszú felsorolás lenne.

Attól függ, ha az a "tipikus" aranyos lány akkor kb egy nézés / mosoly. :D [Sry adom a típust.]

De pl adom ha a simogatásnál "némileg" erélyesebben közelít a célterülethez. [Teszem azt én űlök, a lány áll és a térdével, vagy a székre / ágyra / egyébre térdelve a combjával lát hozzám. De alapvetően az egyéb csúszksá mókák is bejönnek.]

Ahogy már említették a nyak must have egy vékony / átlagos lány esetében akinek nyilván tetszik az arca, oh meg az arcél csókolgatása.

De mondjuk egy molettebb lánynál egyértelműen az ajkai, a melle és a combja az amit megnézek elsőnek. [Ilyen jellegű lánnyal némi tapizásnál tovább még nem jutottam, de nagyjából a látvány is elég ahhoz, hogy harckész legyek.]

2020. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindene, ha szeretem és ha tetszik. A Hasa, a feneke a melle a lábai a nyaka ezt mind imádom. :)
2020. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan ruhát visel, ami izgató hatással van rám, akkor már nyert ügye van. Csak engem többségében pont olyan ruhák izgatnak egy nőn, ami a többi pasit taszítja :D
2020. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem köszi szépen!

És mi a helyzet a puncival?

2020. márc. 13. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A punci az egyik legjobb dolog a világon.
2020. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És mi a jó benne?

Kívülről számomra semmi vonzot nem mutat😕

2020. márc. 13. 21:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A tekintet, mosoly, finom hang. Lágy érintések, szép kerek popó, gyönyörű lábak, főleg talpak, lábfejek. 🙂 Mezítláb farmerban, ahhh. 😁
2020. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
A lábfejétől, a talpától totál K.O leszek...
2020. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!